Головна Школярі ТОП-5 сучасних книжок для підлітків українською мовою

ТОП-5 сучасних книжок для підлітків українською мовою

mamabook
627 Переглядів
межа

Чимало батьків скаржиться, що сучасні діти не люблять читати. Рішення цієї проблеми криється у відповіді на одне з двох запитань. Перше: як часто діти мають нагоду бачити самих батьків за процесом читання? Друге: а чи правильні книжки ви радите дітям? Якщо вас колись захоплювала «Аліса в країні чудес» чи «Пригоди бравого вояка Швейка», то теперішнє покоління переймається питаннями мотивації, популярності чи булінгу. І формувати дитячу особистість повинна література, що відповідає тенденціям часу. Слідкувати за новинками та оригінальним чтивом батькам варто на сайті видавництва kalamar.ua.

Між підкажемо 5 книжок, які варто радити своїй доньці чи сину.

 

«ПІК»

Автор: Роланд Сміт

пік

У цьому пригодницькому романі є все, чим можна зачепити сучасного підлітка: 14-річний головний герой, життя в розкішній квартирі-лофті в серці Нью-Йорка та круте захоплення. Хлопець Пік займається руферством. Це хобі створило підлітку безліч проблем і навіть світило можливістю потрапити до в’язниці. І раптом життя Піка різко змінюється – він візьметься підкорювати Еверест, найвищу гору на Землі.

Повну анотацію та уривки з книги Р. Сміта ви можете переглянути на сайті kalamar.ua.

 

«ВУЙКО ЙОЙ І ЛИШИНЯ»

Автор: Галина Малик

ВУЙКО ЙОЙ І ЛИШИНЯ

Ця українська письменниця свого часу написала повість-казку «Надзвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». І це один із небагатьох творів зі шкільної програми, яких із захопленнями перечитує більшість сучасних учнів.

«Вуйко Йой і Лишиня» – перша книга захоплюючої трилогії. Створена у формі розважальної казки, книга, наче магніт, притягує до себе і дошкільнят, і учнів початкової школи. У притаманному для себе стилі письменниця Г. Малик створила окремий казковий світ, де вуйко Йой прививає дітям найкращі людські риси, вчить дбати про довкілля та берегти українські культурні надбання.

 

«МЕЖА»

Автор: Роланд Сміт

межа

Якщо ваша дитина вже осилила та встигла полюбити книжку «Пік», то варто продовжити традицію перечитування творів письменника Роланда Сміта. Тим більше, що «Межа» – це продовження легендарної книги про нью-йоркського підлітка Піка. Дитині неодмінно захочеться дізнатися про його подальші ризиковані та захоплюючі мандрівки світом.

 

«ВЕЛИКА КНИЖКА СУПЕРСИЛ»

Автор: Сусанна Ісерн

ВЕЛИКА КНИЖКА СУПЕРСИЛ

Інколи так важко змотивувати дитину на саморозвиток, успіхи в навчанні, спортивні досягнення. А ще важче – переконати у власній унікальності, навчити не наслідувати інших, а дбати про свою неповторність. Якщо вам не завжди вдається достукатися до впертої дитини, то озбройтеся помічниками. Гортаючи сайт видавництва «Каламар», ви знайдете чудову книгу про СУПЕРСИЛИ. Різнобарвне, стильно ілюстроване видання та його сучасні герої змусять замислитися дитину: а яка її суперсила?!

 

«МОНСТРИК ІДЕ ДО ШКОЛИ»

Автор: Анна Льєнас

МОНСТРИК ІДЕ ДО ШКОЛИ

Перший раз у перший клас – це справжня подія в житті дитини. І, зізнатися, не завжди дуже приємна. Швидше, хвилююча, а часом і зовсім стресова. Стільки страхів і запитань вирує у голові майбутнього школяра! Книжка «Монстрик іде до школи» – це унікальна та дуже оригінальна можливість підготувати дитину до навчання в школі. Авторка дуже вдало, в ігровій формі, моделює у книзі ситуації, щ якими традиційно стикаються новачки в школі. Окрім розповіді, книжка дає практичні поради, як діяти учню в тій чи іншій ситуації. «Монстрик іде до школи» захоплює і дітей, і дорослих своїми крутими ілюстраціями, тож гортати книжку можна десятки разів.

Читайте також