Головна Світ мами 5 ідей оригінальних подарунків на Новий рік

5 ідей оригінальних подарунків на Новий рік

mamabook
42 Переглядів
Подарунок

Подарунок

Подарунки повинні бути практичними та небанальними. Це важливе правило, якщо ви не хочете, аби ваш презент пилився в шухлядці та ніяк не застосовувався. Новорічні свята – особливий період. У цей час рідні, друзі та колеги традиційно обмінюються великою кількістю сюрпризів. Аби ваш новорічний презент вигідно відрізнявся на фоні решти, варто зробити вибір на користь незвичних рішень. Які оригінальні подарунки доречно обрати?

Тематичний текстиль

Шкарпетки залишаються найпопулярнішим та найбільш універсальним варіантом подарунку. Адже у нього цілком зимове призначення – зігрівати та дарувати відчуття комфорту в холодні дні. Обов’язково обирайте на подарунки друзям та близьким шкарпетки із новорічною символікою. Тут https://bestsoks.com.ua/zhenskie-noski/zhenskie-novogodnie-noski/ ви можете знайти вироби з тематичними малюнками: фінські орнаменти, олені, Санта, сніжинки тощо. Дарувати таку практичну й недорогу річ можна дітям, жінкам і чоловікам будь-якого віку. А якщо придбати на умовах дрібного опту, то подарунків вистачить для всіх, а обійдуться такі сюрпризи в невелику суму.

Холодні руки й ноги

Записники

Новий рік – найкращий період для змін і довгострокового планування. Чимало людей обожнює розпочинати важливі справи з понеділка чи з початком нового року. В оригінальних планерах-блокнотах вони зможуть записати всі свої очікування та розпланувати життя на рік уперед. Особливо доречний подарунок для керівників, адміністраторів, менеджерів.

скетчбук

Фруктові коробки

Забудьте про банальні солодкі набори на Новий рік, Різдво чи до Дня святого Миколая! Якщо вирішили зробити вибір на користь їстівного сюрпризу, то зробіть це з користю та турботою про близьких. Коробка екзотичних фруктів узимку – дуже бажаний та непередбачуваний подарунок. Відмінне рішення для всієї родини. Особливо, якщо ви йдете в гості на свята.

коробка

Кубики, що ростуть

Подарунки eco friendly – справжній тренд останніх років. Дарувати зрізані квіти та флористичні композиції дуже недоречно. А от вручити куб, із якого в майбутньому виросте дерево чи декоративна рослина, – справді незвична ідея. До того ж, ріст дерева може символізувати й будь-які вдалі починання в новому році.

дерево

Печиво із пророцтвами

А це ідея для дуже недорогого, проте символічного презенту. Багатьом хочеться зазирнути в своє найближче майбутнє саме в новорічну ніч. Зробити це можна незвичним і смачним способом, розкриваючи печиво із пророцтвами.

Читайте також