Головна Школярі 5 ідей, чим зайняти дитину на шкільних канікулах

5 ідей, чим зайняти дитину на шкільних канікулах

mamabook
201 Переглядів

дети, ребенок, лагерь, лето, каникулыГаджети, інтернет, комп’ютерні ігри стали змістом життя більшості школярів. Але ж ми, батьки, колись училися без Гугла та «Вікіпедії». Як зацікавити дитину отриманням нових знань та навиків?

Як три місяці літніх канікул перетворити на захоплююче та цінне проведення вільного часу? Допомогти батькам зможуть наші ефективні ідеї від Mamabook  


Ідея 1. Організуйте наукову лабораторію вдома. Якщо дитина захоплюється блогерами – підіграйте їй. Знайдіть дійсно корисний, пізнавальний канал на Youtube, де демонструються безпечні експерименти з хімії, фізики, біології. Дозвольте дитині отримати потрібні знання практичним шляхом.

Ідея 2. Заохочуйте дитину до волонтерства. У неї цілих 3 місяці, аби відчути себе важливим членом суспільства. Враховуйте захоплення дитини, визначаючи волонтерський напрямок. Дівчаткам цікаво буде взяти участь в організації допомоги тваринам, малюкам із дитбудинків. Хлопчики можуть скласти власний план та спробувати зібрати необхідні кошти на створення дитячого грального майданчика чи вуличної секції для воркаута.

Ідея 3. Дитина часто дивиться мультики? Запропонуйте їй щоденний спільний перегляд увечері, в родинному колі. Але при умові, що мультики будуть англійською мовою. Як стверджують репетитори, це один зі швидких та ефективних  способів розширити лексику іноземної мови. Допомагайте дитині засвоювати текст, разом шукайте переклад.

лето, каникулы, учеба, девочка, природаІдея 4. Запишіть школяра на курси, де навчають техніці першої невідкладної допомоги. Дитина росте, а разом з нею росте і рівень загрози життю. Нові захоплення нерідко призводять до травмувань та нещасних випадків. Це буде чудовий навик, якщо син або дочка зможе зробити непрямий масаж серця, штучне дихання. Також підліток буде знати, як діяти у випадках утоплення, ураження струмом, при пожежі в школі.

Ідея 5. Екскурсія до іншого міста. Діти рідко цікавляться історією, але можливість подорожувати для них – завжди чудова пропозиція. Поїдьте до міста, яке ставиться своїми видатними місяцями. Не варто тягнути школря до музею. Йому більше сподобаються замки, печери та інші містичні цікавинки. Можна також здійснити сімейну подорож по річці. Сьогодні чимало туристичних пропозицій здійснити сплав по Дніпру, Дністру, Бугу та інших річках України. Протягом літа ви з легкістю зможете організувати 2-3 цікаві поїздки в різні куточки нашої країни

І не забувайте, що наші діти – віддзеркалення наших вчинків. Можливо, і вам варто переглянути своє ставлення до проведення вільного часу? Спробуйте вечорами почитати або подивитися Discovery Channel. Напевно, літні канікули підуть на користь і мамам, і татусям!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаво для дітей — неймовірні факти про рослини і тварин України


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також