Головна Школярі 5 цікавих дитячих конкурсів, головоломок, вікторин на Великдень

5 цікавих дитячих конкурсів, головоломок, вікторин на Великдень

mamabook
6181 Переглядів
Великдень

Великдень

Пасха – світле, духовне свято. Варто прививати дітям знання про великодні традицій. І найкраще це можна зробити у формі цікавої гри. Наш сайт Mamabook підготував авторські великодні конкурси для дітей, які можна проводити на свято у родинному колі, у дитячому садку та школі. Це чудові матеріали для НУШ.

Конкурс 1. Швидкість та уважність

Чудовий оригінальний конкурс! Поділіть дітей на 2-3 команди. Кожна з команд отримує яскраву складну картинку, яка перевірить їхню уважність. На першому завданні діти шукають великоднє яйце, на другому – кролика, а на третьому – 10 пасхальних яєць. Гра триває 3 раунди. Перемагає команда, яка першою знаходить правильне зображення. Завантажити картинки-завдання у чудовій якості можна у нашій статті.

Конкурс 2. Великодні скарби

Організуйте для дітей ігровий квест у пошуку святкових сюрпризів. Розділіть дітей на декілька команд. Заздалегідь заховайте подаруночки на території шкільного поверху, класної кімнати чи актового залу в дитсадку. Також заздалегідь потрібно роздрукувати карти для дітей, на яких будуть вказані позначки зі скарбами та яйцями-підказками. Підготуйте 5 декоративних яєць, наприклад, у вигляді порожніх капсул від «Кіндерів». Усередині капсул – підказки, де шукати скарби. Або якісь спецзавдання для дітей. Пошуки скарбів ідуть на час.

Що можна вигадати у вигляді подаруночків:
  • Великодні пряники.
  • Значки на одяг.
  • Цікава канцелярія (оригінальні олівці, гумки, маркери).
  • Наклейки для прикрашання великодніх яєць.
  • Розмальовки.
  • Недорогі настільні ігри.

 

Конкурс 3. Перегони з яйцями

Традиційна великодня забава. Кожній команді видається одне варене яйце та столова ложка. Визначається відстань, яку діти повинні пробігти на вулиці чи в залі. Завдання учасників – пронести у ложці яйце до одного пункту, розвернутися, прибігти назад і передати яйце з ложкою іншому учаснику естафети. Якщо яйце впало на підлогу, то учасник повинен простояти на місці штрафні 5 секунд.

Перемагає команда, яка впоралася із завданням найшвидше.

 

Конкурс 4. Яєчний боулінг

Замість традиційних кеглів на певній відстані від дітей у рядок виставлені символічні сюрпризи: шоколадний заєць, апельсин, кіндер-сюрприз тощо. Замість кулі у дітей, звичайно, варене яйце! Дитина може запустити яйце та забрати у подарунок приз, який збила. Але покотити яйце має право лише дитина, яка правильно дає відповідь на пасхальну загадку (питання) чи розповідає тематичний віршик.

Які великодні загадки можна використати в конкурсі:

– Якими словами ми вітаємося на Великдень?
(Христос Воскрес! Воістину Воскрес!)

– Як називається неділя, яка йде за тиждень до Великодня?
(Вербна)

– У який день завжди святкують Пасху?
(Неділя)

– Як ми називаємо великодні яйця?
(Писанки, крашанки, дряпанки, крапанки).

– У чому ми несемо освячувати яйця, ковбаски та паски до церкви?
(У кошику).

 

Конкурс 5. Повітряне яйце

Оберіть чималу кількість учасників. Їхнє завдання – оригінально прикрасити великоднє яйце. Проти отримають вони надуту повітряну кульку та безліч декору, інструментів: наклейки на яйця, маркери, губну помаду, клей, кольоровий папір тощо. З цього за 3 хвилин кожен учасник повинен декорувати «яйце». Глядачі оплесками визначають найкращий варіант. До такого конкурсу можна залучити дитину та його помічника (бажано татусів).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Скачати безкоштовно розтяжку-гірлянду «Великдень»

плашка

Читайте також