Головна Краса 4 потужні засоби для омолодження шкіри обличчя

4 потужні засоби для омолодження шкіри обличчя

mamabook
146 Переглядів
клімакс

клімаксМи не в силах повністю зупинити природній процес старіння. Проте можемо його уповільнити та відстрочити, якщо подбати про грамотний догляд за шкірою.

Наш сайт Mamabook підкаже, які компоненти в косметиці дійсно здатні протидіяти старінню – нормалізувати колір шкіри, прибирати мімічні зморшки, зменшувати пігментацію та підвищувати тургор.

Ретинол

Креми, а ще краще – сироватки з ретинолом змушують шкіру прискорювати нормальний процес клітинного обміну. Тобто регенерація буде відбуватися швидше. Це допомагає прибирати мімічні зморшки, пігментні плями, прищі, а також відбудовувати колаген.

сироватка

 

Гіалуронова кислота

Один із найпопулярніших компонентів сучасної косметики. Мода на гіалуронку прийшла з корейського ринку. Косметика з гіалуроновою кислотою бездоганно зволожує шкіру, допомагає утримувати клітинам вологу. Завдяки цій речовині дійсно вирівнюються зморшки, шкіра візуально стає пружною, еластичною. Цікаво, що ефект від гіалуронової кислоти завжди стійкий – до 12 годин з моменту нанесення крему чи концентрованої сироватки.

японка

Сонцезахисний крем

Це обов’язковий засіб в косметичці, починаючи з 20 років! Фотостаріння – найшвидший та найпомітніший процес погіршення стану шкіри. Важко знайти більш агресивний фактор, ніж сонячні промені. Використовувати потрібно не лише сонцезахисні креми, але й косметичні засоби з SPF. Наприклад, тональний крем повинен мати SPF мінімум 30.

пігментація

Молочна кислота

Косметика з фруктовими кислотами вже давно вважається ефективними засобами для догляду за шкірою після 35 років. Одним із найкращих компонентів косметики є молочна кислота.

Це м’який варіант АНА-кислот. Речовина неагресивно діє на шкіру, методом хімічного пілінгу знімає відмерлі клітинки, легко переноситься чутливою шкірою. Тому косметологи вважають косметику з молочною кислотою чудовим варіантом для сухої шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 несподіваних засобів від зморшок, про які ви не знали

Читайте також