Головна Світ мами 3 важливі види сумісності в парі: як їх визначити?

3 важливі види сумісності в парі: як їх визначити?

mamabook
82 Переглядів
знакомство

знакомствоОдним з важливих параметрів, який визначає гармонійність і тривалість відносин між чоловіком і жінкою в парі / шлюбі, є сумісність за різними напрямками. І чим більше таких “точок” сумісності між партнерами, тим краще.

Багато людей шукають свою другу половинку. Деякі відразу відчувають, що підходять один одному, і це сприяє створенню хороших відносин і сім’ї. А у інших рівень інтуїції може бути не на такому високому рівні. Тому їм доводиться методом проб і помилок шукати свою другу половинку. Добре якщо несумісність виявляється до укладення шлюбу. Друга складність, яка заважає відразу визначити підходите ви один одному чи ні – це “хімічний” вплив, якому піддається мозок на початку відносин. Тому в період пристрасної любові, який триває від 3 до 24 місяців, людина може і не помічати несумісності. Ось чому і не рекомендують саме в такий проміжок часу офіційно оформляти відносини.

Які ж існують види сумісності? Чи можна на початку відносин дізнатися як підходите один одному? Як швидко розрахувати свою сумісність по даті народження?

Важливі види сумісності для гармонійних відносин в парі

1. Психологічна та емоційна

Можна сказати, що при такій сумісності, обидва партнери повинні відчувати комфорт, спокій, довірчу атмосферу. Адже доведено, що нервове й емоційне напруження негативно впливає не тільки на відносини, але і на здоров’я людини. Якщо партнер буде відчувати постійний психологічний тиск і переживання, то про яку якість відносин можна говорити? Також варто враховувати темперамент і типи реагування.

зрада

2. Особистісна, інтелектуальна, спілкування

Таку сумісність чи несумісність вже легше помітити, так як проявляється у вигляді характеру спілкування, вміння домовлятися, кругозір, інтелектуальні особливості, освіта, життєві пріоритети. Чим ближчі ці показники у партнерів, тим краще буде їх взаємодія.

3. Фізична та інтимна

Це також не менш важлива складова гарних стосунки. Адже інтимне життя – це складова частина здорових відносин. І її можна оцінити вже на ранній стадії. Кожен партнер повинен оцінити задоволеність від інтимної близькості, чи схожі бажання до регулярної близькості, лібідо. І це той момент, коли партнери не повинні мовчати і терпіти. Потрібно поговорити і обговорити всі моменти.

Звичайно, всі рівні сумісності важливі. І чим вони вищі, тим краще. Але реальність така, що не завжди можна знайти партнера, який ідеально підходить. А також людина може змінюватися протягом життя. Якщо орієнтуватися на пошук партнера з ідеальною сумісністю, то є великі ризики залишитися самотніми.

Тут найголовніше, щоб не було критичної несумісності. Є твердження психологів, що для гармонії у відносинах і сім’ї важливі як подібності, так і відмінності. Це буде надавати відносинам більше різноманітності і драйву.

побачення

Як дізнатися свою сумісність?

Перше – це, звичайно ж, Ваші власні відчуття і спостереження. Якщо Ви спілкуєтеся з людиною, бачите її поведінку та інтереси, оцінюєте задоволеність від фізичної близькості, то вже на мінімальному рівні можете сформувати бачення сумісності. І далі вже приймаєте рішення – підходить ця людина чи ні.

Але як було зазначено на початку статті, в період закоханості люди не можуть в повній мірі побачити області несумісності. Тому існують методи, які допомагають оцінити як підходить жінка і чоловік в парі, як на ранніх стадіях відносин, так і в інших ситуаціях. Це складання гороскопу сумісності пари. Таким способом можна швидко і точно оцінити сумісність партнерів.

Для цього достатньо знати точні дати народження і скористатися онлайн розрахунком гороскопу сумісності між чоловіком і жінкою.

Як варіант можна ще звернутися за консультацією до професійного астролога, який зробить індивідуальний точний розрахунок відносин в парі.

Читайте також