Головна Краса 3 прогресивні косметичні засоби, про які ви не знали

3 прогресивні косметичні засоби, про які ви не знали

mamabook
467 Переглядів
сироватка

сироваткаСвіт не стоїть на місці. Технології та наукові відкриття торкнулися усіх сфер нашого життя. Це стосується навіть косметики. Сьогодні вже не достатньо просто купувати зволожуючий крем для рук чи сироватку від зморшок під очима. Бути продвинутим та обізнаним покупцем – ось мета кожної сучасної жінки чи дівчини, яка рухається на крок попереду. Доки інші купують звичні для себе засоби, час знайомитися з б’юті-нанотехнологіями.

Які унікальні формули та інноваційні комплекси працюють на благо вашої краси, молодості та довголіття? Унікальна українська косметика Тітуель – приклад вдалого поєднання природних компонентів і прогресивних формул.

Про які 3 круті засоби ви не знали до цього моменту?

 

Засіб №1. Бустери

Дослівно у перекладі з англійської означає «посилення» чи «прискорення». Що ж посилюють бустери? Дію інших косметичних засобів, які ви використовуєте. Тобто крем чи гель, нанесений у комплексі з бустером, дозволить шкірі отримати максимальний ефект від косметики.

Виникає логічне запитання: чим відрізняється бустер від сироватки, яка створена для цієї ж мети. На відміну від сироваток, бустери вже є засобами нового покоління, бо в їхньому складі в рази більше активних компонентів. До того ж, бустер сміливо можна застосовувати як самостійний засіб, чого не скажеш про сироватку.

Макіяж

Чому бустери ефективні?

Якщо уважно вивчити їхній склад, то це потужна суміш антиоксидантів та компонентів, які змусять дерму почати виробляти власний якісний колаген. Поєднуючи бустери з кремом, ви зможете отримати глибинний ефект, коли засіб працює не лише на поверхні шкіри. Крем проникає значно глибше та впливає на шкіру на клітинному рівні. Це вже догляд за шкірним покривом зсередини.

Цікаво, що бустери – засоби широкого спектру дії. Підібрати бустер можна для всього тіла, лише для рук чи волосся, різних зон обличчя.

 

Засіб №2. Декокти

Цей компонент вражає своєю ефективністю. Декокти – концентровані рослинні відвари. Завдяки інноваційним технологіям декокти зберігають усі цілющі властивості рослин. Формула косметичного засобу на основі декокту залишається активною та на очах покращує стан шкіри.

Чим корисна косметика на рослинному відварі:

 • Джерело антиоксидантів.
 • Уповільнення старіння.
 • Ефективне зволоження, регенерація.
 • Захист від фотостаріння.
 • Косметика на екологічно чистій сировині.
 • Чудові лікувальні властивості для шкіри.

Косметика на основі декоктів – чудова альтернатива засобам, в яких масово використовуються токсини та хімічні сполуки. Завдяки декоктам з’явилася можливість використовувати дари природи без ризику для здоров’я й краси.

шкіра

 

Засіб №3. Косметика anti-pollution

Ще одна інновація б’юті-індустрії. Сучасне життя та прагнення комфорту «подарувало» нам жахливі наслідки: повітря, грунт та вода, забруднені солями важких металів, пестицидами. Не дивно, що у мешканок великих міст шкіра має свої особливості:

 • Тьмяний вигляд.
 • Темні кола під очима.
 • Надмірна сухість.
 • Пігментація.
 • Ранні зморшки.
 • Закупорені пори, чорні цятки.
 • Прищі.

Аби захистити шкіру від щоденної атаки брудного повітря, УФ-впливу та інших агресивних факторів, була створена косметика anti-pollution.

Який принцип її дії?

Косметичні засоби з поміткою anti-pollution створюють надійний щит на поверхні шкіри. Це бар’єр між забрудненим оточуючим середовищем та клітинами шкірного покриву. Також до складу цих косметичних засобів входять компоненти, які здатні виводити токсини зі шкіри, блокувати дію вільних радикалів. Вони, як відомо, і провокують раннє старіння.

Знайти ці та інші косметичні засобі з унікальними формулами ви можете на сайті інтернет-магазину TI’TUEL.

Читайте також