Головна Школярі З’явилося 2 петиції щодо звільнення міністра освіти і науки Ганни Новосад

З’явилося 2 петиції щодо звільнення міністра освіти і науки Ганни Новосад

mamabook
1919 Переглядів
ганна новосад

ганна новосад21 січня на сайті електронних петицій Офіційного інтернет-представництва Президента України розпочався збір підписів з метою усунення від посади міністерки освіти Ганни Новосад. Автор петиції – Дзюба Віталій Віталійович, який у тексті звернення заявив:

З огляду на останні події і рішення в Міністерстві освіти і науки України, на скандальні висловлювання міністра Ганни Новосад, які ганебно відображаються на установі, яку вона представляє, та ображають усіх представників даної галузі, вимагаємо негайного розгляду даних фактів і звільнення Г.Новосад, як такої, що морально та професійно не відповідає займаній посаді.

Зараз петицію підписало понад 300 осіб. Проте сьогодні, 22 січня, була зарєстрована ще одна петиція проти міністра освіти. І вона стосується висловлень Ганни Новосад щодо гендерно-нейтральних закладів освіти. Головний зміст петиції від Самойленка Анатолія Михайловича:

  • Ми проти жахливого експерименту над школою і дітьми.
  • Ми проти гендерно-нейтральної школи, як такої, яка є значно шкідливою та руйнівною для дитячої ментальності, особистості та здоров’я.
  • Якщо вже із самого початку дітей вчити, що вони гендерно-нейтральні, ми не тільки пожнемо високий рівень суїцидів, а повну деморалізацію всього дитячого населення.

петиція

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, яка зарплатня в міністерки освіти

Читайте також