Головна Світ мами 10 правил, які допоможуть продовжити молодість

10 правил, які допоможуть продовжити молодість

mamabook
168 Переглядів

летоВи не хочете старіти і якнайдовше залишатись молодою? Призупинити процес допоможе правильний спосіб життя. Візьміть на замітку ці прості правила.

1 правило: не переїдайте! Замість звичних 2.500 калорій задовольняйтеся 1.500. Тим самим ви влаштуєте розвантаження своїм клітинам і підтримаєте їх активність. Клітини швидше оновлюються, і організм стає менш сприйнятливим до захворювань.

2 правило: меню повинне відповідати вашому віку. У 30-річних жінок перші зморшки з’являться пізніше, якщо вони регулярно будуть їсти печінку й горіхи. Людям старше сорока років корисний бетакаротин. Після 50 років кальцій тримає у формі кістки, а магній – серце. Чоловікам старше сорока необхідний селен, що міститься в сирі й нирках. Селен сприяє розрядці стресу. Після п’ятдесяти, харчуючись рибою, ми захистимо серце і кровоносні судини.

3 правило: робота є важливим елементом здорового способу життя. Спробуйте знайти підходящу для себе роботу. Деякі професії, на думку соціологів, допомагають зберегти молодість. До їх числа відносяться професії диригента, філософа, художника і священика.

4 правило: знайдіть собі пару. Любов і ніжність є кращим засобом проти старіння. Коли людина закохана, в його організмі виробляється гормон ендорфін, який інакше називають гормоном щастя. Він сприяє зміцненню імунної системи.

5 правило: майте на все власну точку зору. Усвідомлено живете, значно рідше впадає в депресію і буває пригніченим, ніж той, хто лише пасивно пливе за течією.

6 правило: рухайтеся. Навіть вісім хвилин занять фізкультурою чи спортом в день продовжують життя. У процесі руху вивільняються гормони росту, вироблення яких особливо скорочується після тридцяти років.

7 правило: спіть у прохолодній кімнаті. Доведено: хто спить при температурі 17-18 градусів, довше залишається молодим. Причина полягає в тому, що обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей залежать також і від температури навколишнього середовища.

8 правило: час від часу балуйте себе. Іноді всупереч усяким рекомендаціям щодо здорового способу життя дозволяйте собі ласий шматочок.

9 правило: не слід завжди придушувати гнів у собі. Той, хто постійно корить самого себе, замість того щоб розповісти, що його засмучує, а часом навіть і посперечатися, обмінятися думкою з навколишніми, більше підданий будь-яким захворюванням, у тому числі і злоякісних пухлин.

10 правило: тренуйте головний мозок. Час від часу розгадуйте кросворди, грайте в колективні ігри, що вимагають розумової діяльності, вивчайте іноземні мови. Рахуйте в умі, а не тільки на калькуляторі.

дитячий одяг, товариНа фото: якісний дитячий одяг від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також