Головна Світ мами 10 порад, як подружитися зі свекрухою

10 порад, як подружитися зі свекрухою

mamabook
763 Переглядів

свекровьКонфлікти свекрухи та невістки – одна з вічних тем сімейних стосунків. Як часто можна почути історії про те, як свекрухи недолюблюють своїх невісток і навіть руйнують їхні шлюби. Насправді у побудові стосунків зі свекрухою активну участь повинні брати саме ви. Візьміть на замітку прості істини, які допоможуть вам стати улюбленою невісткою.

Життєві поради читайте в нашій статті від  Mamabook

Порада 1. Щиро любіть свого чоловіка. Якщо у вашому домі буде панувати гармонія, ат-мосфера любові та поваги, то щастя вашого чоловіка буде помітно неозброєним оком. І материнське серце це оцінить по достоїнству.

Порада 2. Не намагайтесь бути фальшивими у спілкуванні зі свекрухою. Не варто робити вигляд, що ви слідкуєте за її улюбленими фільмами і серіалами, маєте однакові погляди на життя, ставлення до конкретних людей тощо. З часом життя покаже, що все насправді не так. І ви опинитесь в дуже неприємній для себе ситуації.

Порада 3. Завжди пам’ятайте, що ви спілкуєтесь з дорослою людиною. Проявляйте еле-ментарну повагу, навіть якщо неприємна ситуація переросла в конфлікт. Не дозволяйте собі під час сварки принижувати матір свого чоловіка і, тим більше, вчити її жити. Залишайтесь при своїй думці, але навчіться озвучувати її в коректній формі.

Порада 4. Будьте гарною господинею. Якщо ваш чоловік завжди нагодований, на ньому – чиста сорочка та шкарпетки без дірок, то свекруха буде знати, що її син в надійних руках.

Порада 5. Цікавтесь життям батьків свого чоловіка. Не будьте байдужими то їх проблем. Намагайтесь допомогти в простих речах: купити ліки або продукти, запросити на вечірню прогулянку в парк. Всі ці емоційні моменти дуже зближують.

Порада 6. У вас зі свекрухою повинні бути маленькі таємниці від чоловіка. Наприклад, можна попросити свекруху допомогти підготувати подарунок або святкове застілля на честь Дня народження чоловіка. Це буде знаком прояву довіри з вашого боку.

Порада 7. Не забувайте вітати свекруху зі святами, робіть це щиро та емоційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весільний гороскоп на 2017 рік

Порада 8. Ніколи не потрібно жалітися свекрусі на свого чоловіка – адже це камінь в її город. Критикуючи чоловіка, ви дає свекрусі зрозуміти, що вона погано виховала сина. Вирішуйте усі свої сімейні конфлікти виключно з чоловіком, без свідків.

Порада 9. Ніколи не сидіть без справи. Навіть якщо фінансовий статус чоловіка дозволяє вам не працювати – не робіть цього! Займіться чимось цікавим, нехай навіть ця робота і не буде приносити вам високий заробіток. Пам’ятайте, лінивих людей ніхто не любить і не поважає. І у свекрухи завжди буде привід вам в чомусь дорікнути.

Порада 10. Не соромтесь запитати поради у свекрухи. Нехай це буд маленька допомога, але їй буде приємно пояснити, як готувати торт «Наполеон» чи прати шовкову річ. Свекруха зрозуміє, що її думка важлива для вас. Нехай навіть в таких дрібницях.


Історія з життя
. Олена, 34 роки

эксперт, девушкаЯ щаслива у шлюбі зі своїм чоловіком, але свекруха у мене точно не ідеальна. Не можу сказати, що дуже проблемна, проте за 10 років нашого спільного життя встигла створити нам чимало «приємних» сюрпризів. Якщо чесно, то перші років 2-3 я дуже заводилась, конфліктувати при спогаді про свекруху. Часто просила чоловіка втрутитися в конфлікт, хотілось, аби він був на моїй стороні. А він просто розривався між двома людьми.

Для мене все змінилось, коли я сама стала мамою. Я чудово зрозуміла, чому так хвилюється свекруха. Її зауваження і фрази вже не звучали так образливо. Насправді вона хотіла, аби все було зроблено правильно, бо це стосується її сина. І намагалась все контролювати. Тепер я навчилась не злитись. Я навіть навчилась їй дякувати. Я вибрала дуже нейтральну лінію поведінки. Взагалі не нападаю, терплю. При конфліктах зі свекрухою я завжди нагадую собі, що вона – мати чоловіка, з яким я щаслива. Отже, вона не така погана, як здається. Тому я їй просто вдячна. І кажу їй про це на свята, коли вітаю з Днем народження, наприклад. Можу сказати, що поведінка свекрухи з роками також змінилась. Тому я дуже раджу не переходити межу і не хамити. Якщо набратись терпіння, то з часом обов’язково все стане на свої місця.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також