Головна Дошкільнята 10 найкращих ігор на випускний у дитячому садку

10 найкращих ігор на випускний у дитячому садку

mamabook
13963 Переглядів
Свято

СвятоПерший випускний – головна подія у житті дошкільнят. Аби дітки запам’ятали це свято як радісне та веселе, наш сайт Mamabook пропонує цікаві та оригінальні ідеї для конкурсів.

Конкурс 1. До школи готові?

Чудовий конкурс, який продемонструє готовність діток до школи. Для участі запросіть 3-4 дитини. Кожній з них видається шкільний рюкзак. Усі учасники стають навколо великого стола, на якому звалена величезна купа різних предметів – цукерки, іграшки, одяг тощо. Серед них є і шкільне приладдя: підручники, зошити, лінійка, пенал, ручка, олівець, гумка, фарби, щоденник. За 1 хвилину діти повинні зібрати шкільний рюкзак, не поклавши до нього нічого зайвого.

Конкурс 2. Шкільна вікторина-ярмарок

Підготуйте велику кількість заготовок у вигляді фішек. Наприклад, вирізані зірочки з кольорового картону. Кожну зірку дитина може отримати за 1 правильну відповідь. Також оголосіть ярмарок. Продемонструйте дітям різні подарунки та оголосіть їхню вартість. Подарунки повинні бути тематичні (шкільні) та недорогі. Наприклад, 2 фішки коштує простий олівець, 3 фішки – набір гумок, 4 фішки – зошит, 5 фішок – пластилін.

Цей конкурс чудовий тим, що можна залучити до участі всіх діток. А запитання пропонуємо ставити у вигляді загадок про школу та шкільне приладдя.

Конкурс 3. Знайди колір

Окрім інтелектуальних розваг, на святі повинні бути рухливі конкурси. Наприклад, такий. Ведучий свята вмикає жваву музику, яка триває 10-15 секунд. Діти повинні не стояти на місці, а танцювати. В один момент ведучий вимикає музику та голосно називає колір. Завдання діток – розбігтися по всьому залу у пошуках речі потрібного кольору. Наприклад, червоного. Це може бути чийсь одяг, штори на сцені, килим тощо. Дитина повинна схопитися за цю річ. Той, хто знайшов предмет потрібного кольору останнім, вибуває з гри. Конкурс триває до визначення єдиного переможця.

 

Конкурс 4. Супермама

Аби гості свята не сумували, їх варто залучити до конкурсів. Для цього змагання запрошуються лише мами. Їхнє завдання – розписати на папері, що їхні діти їли у садочку по днях протягом останнього тижня. Мама, яка максимально точно зможе відтворити меню, перемагає в конкурсі.

Конкурс 5. Супертато

А татусі ще рідше, ніж матусі, беруть участь у розвагах. Запросіть на сцену 5 татусів та зав’яжіть їм очі. Брати участь у конкурсі повинні татусі, у яких дітки однакової статі – лише синочки чи лише донечки. По черзі їхні дітки розповідають короткий віршик. Завдання татусів – по голосу відгадати, де була їхня дитина.

Конкурс 6. Зрозумій мене

До участі запросіть парну кількість дітей. Сформуйте 3-4 команди по 2 дитини в кожній. Це гра на асоціації. Одній дитині з кожної команди називається предмет, пов’язаний зі школою, та видається аркуш паперу. За 2 хвилини дитина повинна зобразити те, що почула. Інші учасники команди не слідкують за процесом малювання. Їхнє завдання – чітко відгадати назву шкільного приладдя по малюнку напарника з команди. Якщо команда не відгадала слово, то вибуває з гри. Конкурс триває до визначення єдиної команди-переможця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 50 віршиків на випускний у дитячому садку про вихователів, батьків, дітей

 

Конкурс 7. Упізнай пісню

Дуже веселий конкурс, який завжди подобається діткам. Ведучий вмикає початок відомої пісні і зупиняє. Завдання дітей – відгадати мелодію. Підберіть дуже популярні пісні, які діти точно чули: гурт «Время и стекло», Монатік, Настя Каменських, Ольга Полякова, Олег Винник тощо.

Конкурс 8. Вгадай товариша

Цей конкурс дуже пам’ятний. Адже дітки розходяться в різні школи. Тож цікаво провести конкурс, який продемонструє їхню дружбу. Вихователям заздалегідь потрібно підготувати запитання про кожного вихованця. Запитання повинно чітко вказувати на його риси характеру чи зовнішній вигляд, аби інші дітки легко здогадалися, про кого йдеться.

Приклади запитань:
  • Хто серед наших хлопчиків ненавидить морквяні котлети?
  • Хто у нас найвищий в групі?
  • Хто завжди приносить ведмедика до садочка?
  • Хто завжди одягається на вулицю найпершим?

Конкурс 9. Лісова школа

Усіх діток потрібно розділити на 2 команди. З кожної з них обирається 1 учасник. Ведучий пропонує діткам уявити, що вони навчаються в школі звірят. Учаснику від кожної команди називають якусь лісову тварину (лисиця, їжак, білка, кабан тощо). Він за 1 хвилину повинен без жодних слів та звуків показати своїй команді, як рухається ця тваринка. Якщо команда здогадалася, то отримує 1 бал. Гра триває до 3 балів.

Конкурс 10. Веселі фанти

Підготуйте заздалегідь папірці із написом прізвища та імені вихованця. Також зробіть ще одні папірці – це кумедні завдання для дітей. Кількість завдань повинна дорівнювати кількості дітей-випускників. Папірці з іменами складіть в одну коробку, завдання – в іншу. Запросіть із гостей двох дорослих. Перший витягує ім’я дитини, а другий – завдання для неї. У цьому конкурсі зможуть взяти участь усі дітки. За виконання завдання вручаються символічні призи.

Які завдання можна вигадати для дітей:
  • Пострибати на одній нозі по периметру усього зала.
  • Проспівати улюблену пісню виховательки.
  • Із заплющеними очима знайти свою маму серед гостей.
  • Розповісти анекдот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найкращих конкурсів до Дня матері за участю батьків та дітей

плашка

Читайте також