Головна Релакс Жіночі обручки: що означають сакральні символи на прикрасі

Жіночі обручки: що означають сакральні символи на прикрасі

mamabook
55 Переглядів
обручка

Обручка символізує вірність та єднання у парі. Це аксесуар з певним підтекстом. Тож при виборі слід враховувати не лише дизайн та сучасні тренди. Наш сайт підкаже, яке значення мають ті чи інші візерунки, написи на обручці жінки. А великий вибір якісних прикрас представлений на сайті https://lunet.ua/zhinochi-obruchki/ – в інтернет-магазині Lunet ви можете прибрати вироби зі срібла та золота, використанням діамантів та інших видів дорогоцінного каміння, з українською вишивкою чи вишуканими узорами.

Які символи можна нанести на обручки?

Найчастіше на парних прикрасах гравіюють дату весілля або імена молодят. Це персоналізує обручки, додає їм особливого значення. Проте існують нестандартні рішення, які дозволяють перетворити прикраси на справжні індивідуальні обереги чоловіка та жінки.

  • Символ вищої віри, солова з молитви, зображення хреста. Це святе покровительство – вказує, що пара буда об’єднана самим богом.
  • Древньослав’янські захисні знаки роду: трилисники, символ Берегині, Світоч (єднання чоловічого та жіночого начал), хрест Лади для жіночої обручки та Колядника для чоловічої.
  • Рунограми: Одал (дім сім’ї), Інгуз (духовний розвиток), Беркана (материнство), Феу (багатство).
  • Зодіакальні знаки молодят.
  • Знаки безкінечності, жіночого та чоловічого світів (Інь-Янь, Венар та Марс, вісімки, планети), дерево життя та роду.
  • Герб міста, якщо молодята родом із одного краю.
  • Національну символіку країни – як символ міцного родинного коріння. Тризуб зображає ще й єднання трвимірності нашого світу. Тризуб має справжнє сакральне, містичне значення. Цей символ особливо цінний для пари, яка планує бути багатодітною сім’єю.
обручка

Обручка з вишиванкою, інтернет-магазин Lunet

Важливі поради

Не варто обирати обручки із зображеннями, які вам незрозумілі чи духовні неблизькі. Ці прикраси дійсно мають сакральне значення та пов’язують чоловіка й жінка в єдине ціле.

Приміром, для українців зрозумілим є зображення вишивки. Такі візерунки вважаються символом роду. У вишиванці легко закодувати і життя, і наснагу, і довголіття. Сьогодні можна обрати обручки з вишивками різних кольорів: чорно-червоні узори для чоловіка та біло-жовті для жінки.

Якщо ви гравіюєте обручки, то варто зробити написи із внутрішньої сторони. Це інформація, яка відома лише закоханій парі та прихована від сторонніх поглядів. І саме так звичайні обручки перетворюються на потужний оберіг.

Читайте також