Головна Здоров'я Здуття живота: 4 продукти, які його провокують

Здуття живота: 4 продукти, які його провокують

mamabook
43 Переглядів
капуста

капуста

Газоутворення – причина дискомфорту та больових відчуттів. Зменшити їх допоможе корекція раціону. Дізнайтеся, які продукти слід вживати в меншій кількості, якщо ви схильні до метеоризмів.

Бобові

Відомі своєю здатністю посилювати утворення газів. Якщо ви не можете повністю відмовитися від цих продуктів, то почніть вживати їх у легко засвоюваній формі. Для цього достатньо робити пюре з нуту, квасолі, гороху.

Салат

Мало хто знає, що зелень може мати й негативні наслідки для роботи шлунково-кишкового тракту. Йдеться про листя салату, яке ми часто додаємо до закусок, салатних страв. Особливу небезпеку становлять мікси, в яких салат поєднаний із бобовими.

Цибуля

Йдеться про цибулю лише в свіжому вигляді. Тож її краще підсмажувати чи запікати – після термічного оброблення продукт стає абсолютно нейтральним.

Хрестоцвіті

Кольорова й брюсельська капуста, білокачанна й броколі – це смачні продукти, ситні й корисні. Але не всім вони підходять, особливо у великій кількості. Всі види капусти дуже сильно збільшують газоутворення – навіть після термічного оброблення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також