Головна Здоров'я Захворювання простати: симптоми та причини

Захворювання простати: симптоми та причини

mamabook
44 Переглядів
обрезание

обрезание

Простата – це залоза розміром з волоський горіх, яка є лише у чоловіків. Він розташований глибоко в малому тазу трохи нижче сечового міхура, оточуючи трубку, відому як уретра (тобто уретра проходить через простату). Уретра – це трубка, яка виводить сечу з сечового міхура через пеніс.

Передміхурову залозу можна досліджувати через пряму кишку, оскільки вона розташована перед прямою кишкою.

Рідина, що виробляється простатою, утворює  частину сперми під час еякуляції. Рідина, що виробляється простатою, живить сперму і сприяє заплідненню жіночої яйцеклітини. Рідина передміхурової залози містить велику кількість речовини, відомої як простатоспецифічний антиген, який розріджує желатинову суміш сперми після еякуляції.

Є три основні захворювання, які впливають на простату:

  • рак передміхурової залози;
  • збільшення передміхурової залози (доброякісний стан, інакше відомий як доброякісна гіперплазія передміхурової залози);
  • простатит.

Хронічний простатит (також званий синдромом хронічного тазового болю – CPPS) визначається як неспецифічний біль, який важко локалізувати за відсутності діагностованого основного захворювання, спричиненого спамом м’язів тазового дна.  Ударно-хвильова терапія ефективна для зняття болю при синдромі міофасціального тазового болю! Уролог Кривой Рог у Медцентрі №1 ефективно лікуе простатит.

На думку деяких експертів, причиною хронічного простатиту небактеріального походження, синдрому тазового болю, є проблема в м’язах промежини. Скелетні м’язи тазового дна підтримують і оточують сечовий міхур, простату і пряму кишку. Подібно до того, як спазм м’язів шиї та плечей може призвести до головного болю напруги, спазм тазового дна може призвести до генітального болю та симптомів нижніх сечових шляхів.

стрес

Біль може віддавати в пеніс, яєчка, промежину (відчуття «сидіння на м’ячі для гольфу»), внизу живота і попереку. Чоловіки можуть мати біль після еякуляції та еректильну дисфункцію. Дійсно, понад 50 відсотків чоловіків із хронічним простатитом/синдромом хронічного тазового болю і пацієнтів з інтерстиціальним циститом мають спазм тазового дна під час огляду, який може бути незалежним причиною їх постійних симптомів.

Діагноз не складний, але вимагає незначної модифікації звичайного пальцевого ректального дослідження. У чоловіків м’язи тазового дна можна пальпувати спереду з обох боків простати та збоку під час ректального дослідження.

Спазм тазового дна відчувається як смуги напружених м’язів, а тригерні точки – як м’язові вузли, які часто болючі при пальпації та зазвичай відтворюють симптоми пацієнта. Дійсно, ми вважаємо, що поширеною причиною помилкового діагнозу простатиту є біль, який відчувається під час ректального обстеження, який, як припускають, викликаний простатою, але насправді спричинений пальпацією екстрапростатичних м’язів.

Читайте також