Головна Здоров'я Захист від коронавірусу: 3 типові помилки під час миття рук

Захист від коронавірусу: 3 типові помилки під час миття рук

mamabook
1147 Переглядів
руки

рукиОдин з головних і ледь не єдиних способів захисту від коронавірусу – це часте та ретельне миття рук. Проте експерти запевняють: більшість людей роблять це неправильно. Наш сайт Mamabook підкаже, як саме потрібно виконувати цю гігієнічну процедуру, аби вона давала потрібний ефект.

Помилка 1. Занадто швидко

Більшість людей просто втирають мило в мокрі руки та швидко змивають його, хоча це не допоможе повністю позбутися від мікробів. Якщо ви миєте руки швидко, то не досягаєте головної мети – обеззараження. Спочатку їх потрібно змочити водою, потім нанести мило та спінити. Руки потрібно ретельно терти не менше 20 секунд, змити піну під стічною водою. А не терти руки милом, одночасно тримаючи їх під струменем води!

Помилка 2. Без мила

Дехто вважає, що користуватися милом щоразу немає необхідності. Тож через раз просто ополіскують руки водою. Варто розуміти, що механічно змити з рук можна лише частину бруду, проте патогенні мікроорганізми залишаться на поверхні шкіри. Їх вбиває лише мило. Більше того, експерти радять додавати до миття щіточку, якою труть і шкіру, і ділянки під нігтями.

Помилка 3. Повторне зараження

Найнебезпечніші зони під час епідемії – це ручки дверей, поручні. А в туалеті – кран, сушка. Ретельно вимивши руки, ви закриваєте ними кран та відкриваєте двері туалету. І знову ризикуєте підчепити вірус. Отже, беріть у руки декілька серветок та відчиняйте ними двері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі назвали категорію населення, якій можна не боятися коронавірусу

Читайте також