Головна Здоров'я Захист від коронавірусу: 5 поверхонь, які потрібно ретельно дезінфікувати

Захист від коронавірусу: 5 поверхонь, які потрібно ретельно дезінфікувати

mamabook
472 Переглядів
коронавірус
коронавірусУ зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції кожному слід прийняти додаткові міри захисту – самостійно дезінфікувати поверхні.

Наш сайт Mamabook наголошує: особливо ретельно слід очищати поверхні, яких торкаються руками інші люди. Ця міра захисту повинна доповнюватися обов’язковим та ретельним миттям рук із милом, дотриманням дистанції з оточуючими людьми, підтримання гігієни тіла та оселі.

І головне – не торкайтеся обличчя, очей руками!

Які 5 поверхонь слід обробляти щоденно?

Смартфони

Один із головних предметів, поверхню якого слід ретельно дезінфікувати. Адже саме мобільний телефон найчастіше заходиться у ваших руках за межами дому.

Ручки дверей

Ви не знаєте, хто міг відчиняти двері перед вами. Тож змочіть звичайну серветку дезінфікуючим розчином і відчиніть двері офісу чи громадського туалету.

Кухонна стільниця

Особливу загрозу сьогодні становлять сирі продукти тваринного походження. Регулярно обробляйте робочу кухонну поверхню до та після приготування їжі. Також не варто сідати за обідній стіл в офісі, попередньо не протерши його серветкою із дезінфікуючим засобом.

Офіс

Ваше завдання – 2 на день обробляти своє робоче місце. І не лише стіл, але й клавіатуру, мишку, поручні офісного крісла.

Кнопки ліфтів

Ви не можете проконтролювати, чи були дезінфіковані кнопки, до яких протягом дня може торкатися тисяча людей. Тож навчіться натискати на панель за допомогою антибактеріальної серветки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби захиститися від коронавірусу, потрібно носити не маску, а перчатки

Читайте також