Головна Світ тата З чим можна поєднувати чоловічі худі – як зібрати стильний та практичний образ

З чим можна поєднувати чоловічі худі – як зібрати стильний та практичний образ

mamabook
20 Переглядів
толстовка

толстовка

Ще кілька років тому худі у багатьох асоціювалися з молодіжними стилями, цей елемент часто був присутній у нардах хі-хоп виконавців. Але зараз з’явилася велика кількість моделей, які підходять тільки для підлітків і людей, які віддають перевагу спортивному стилю, в багатьох магазинах можна зустріти досить елегантні і лаконічні худі, придатні для ділових і дорослих чоловіків. Головне потрібно вміти правильно поєднувати толстовку з іншими елементами одягу, щоб вийшов стильний образ як для повсякденного носіння, так і для особливих випадків.

З яким верхом можна носити худі

Якщо у вас виникають питання як можна носити худі чоловічі з іншими предметами гардеробу, що створити стильний та оригінальний образ, то можна розглянути кілька корисних рекомендацій. Існує безліч варіантів як структурно, так і за кольоровою гамою, які допоможуть створити гармонійний образ. Важливо враховувати деталі, такі як принт та фасон, щоб усі елементи поєднувалися разом.

Худі можна носити з наступними варіантами верхнього одягу:

  • Бомбер. Бомбер, як і худий, вважається неформальним одягом. Однак цю комбінацію завжди можна перетворити на щось більше, ніж простий комплект для кіно чи походу магазинами. Наприклад, обравши толстовку базового кольору, такого як сірий, чорний або темно-синій, можна створити цікавий образ. Бомбер може бути виготовлений із різних матеріалів, таких як шерсть, нейлон або шкіра. Для завершення вуличного стилю можна додати темно-сині або чорні джинси в поєднанні з елегантними кросівками;
  • Пальто. Пальто є класичним елементом гардеробу, але легко можна використовувати у вуличному стилі. 
  • Парку. Коли потрібно захиститися від вітру, дощу та холоду, немає нічого кращого, ніж поєднання парки та худі. Щоб ця комбінація мала стильний вигляд, необхідно звернути увагу на деталі. худі
  • Піджак. Це поєднання ідеально підходить для любителів стилю преппі чи американського студентського елітарного образу 1940-х років. 
  • Сорочка. Рекомендується вибрати оверсайз фланелеву сорочку, яка носиться поверх толстовки без застібки.

Читайте також