Головна Здоров'я Який рентген апарат вибрати для клініки?

Який рентген апарат вибрати для клініки?

mamabook
84 Переглядів
рентген

рентгенКупівля нової рентгенівської системи для свого центру може стати надзвичайним проектом, особливо якщо це ваша перша подібна купівля. Щоб допомогти із вибором та підсказати як рухатись у правильному напрямку, ми розглянемо декілька основних тезисів, які допоможуть вам обрати найкраще рентгенівське обладнання.

Яка рентгенівська система найкраща саме для вас?

Рентген апарати бувають різних типів, і кожен із них має свої окремі переваги. Кількість можливих варіантів приголомшлива, тому, щоб зробити процес вибору більш доступним, ми розділимо рентгени на дві загальні категорії: портативні та стаціонарні системи.

Портативні рентгенівські системи

Портативні пристрої –  мобільні рентгенівські апарати, які можуть пересуватися між палатами для базових досліджень. Портативний апарат може стати чудовим першим кроком у світ рентгенівської діагностики. Як правило, ці агрегати малопотужні,але прості у використанні та не дорогі в обслуговуванні. Деякі компанії дозволяють орендувати портативні рентгени аби визначити обсяг в дослідженнях та потреби перед купівлею.

Портативні рентгени найбільш рентабельні в невеликих приміщеннях чи закладах, таких як кабінети лікарів, карета швидкої, амбулаторії сімейної практики, мануальна терапія, або як резервне устаткування для великих ортопедичних відділень.

Стаціонарні рентгени

Апарати фіксуються на конкретному місці (операційна або рентген кабінет). Вони мають потужніші генератори, ніж їх портативні аналоги, що дозволяє проводити сканування швидше, отримуючи при цьому чудову якість зображення.

Стаціонарні апарати мають більшу гнучкість досліджень, ніж портативні пристрої, для більш широкого спектру процедур. Ці системи, як правило, купуються для установ, які мають велику пропускну здатність пацієнтів та здійснюють велику кількість різноманітних рентгенологічних досліджень. Незважаючи на дорожче обслуговування, в порівнянні з портативними апаратами, зокрема наявності витрат на встановлення та підготовку приміщення для нього, робота стаціонарного апарату стає рентабельною саме завдяки вищезгаданій пропускній здатності та широкому спектру проведених досліджень.

рентген

Якщо ви хочете почати з більш різноманітного набору діагностичних послуг – встановлений стаціонарний рентген апарат може стати чудовою першою рентгенівською системою для вашого медичного закладу.

Цікаво, що деякі рентген апарати розміщуються не на підлозі, а встановлюються на стелі, на яку підвішуються трубка та коліматор. Така рентгенівська система передбачає більш високі витрати на саме обладнання, обслуговування та монтаж, але є універсальною опцією для будь-якого рентгенологічного дослідження, яке вам може знадобитися.

Де купити рентген апарат?

Купуєте рентгенівський апарат? Хотіли б з’ясувати, скільки коштує кращий? Рекомендуємо звернутися в компанію RH, так як саме в них є великий досвід продажів спеціалізованого рентген-обладнання.

Спеціалісти RH грамотно підходять до вибору рентген обладнання та завжди враховують індивідуальні побажання і потреби клієнта.

Читайте також