Головна Краса Який лазер для епіляції обрати: діодний чи олександритовий?

Який лазер для епіляції обрати: діодний чи олександритовий?

mamabook
44 Переглядів
епіляція

епіляціяЛазерна епіляція – одна з найпопулярніших послуг б’юті-ринку. У неї широкий спектр дії, що дає можливість використовувати апаратну епіляцію в умовах клінік та приватних косметологічних кабінетів. Лазерна епіляція практично не має протипоказань, проте цінна завдяки своїй високій ефективності та можливості проводити безболісні, нетравматичні процедури. Вивчаючи сучасні апарати для епіляції, ви неодмінно зіштовхнетеся з вирішенням дилеми: обрати олександритовий чи діодний лазер? Ознайомитися з однією з відомих моделей, дізнатися про характеристики апарату ви можете на сайті https://laser.com.ua/catalog/diodnyj-lazer-premium-klasu-wingderm/. Ми ж підкажемо, у чому принципова різниця між двома видами лазерів і з яким краще працювати.

Популярні апарати

Без перебільшення, «ходові» апарати для лазерного видалення волосся – це олександритовий та діодний. Вони найбільше представлені в сучасних салонах.

Олександритовий лазер приваблює власників клінік своєю низькою ціною, за рахунок чого можна сформувати демократичний прайс та забезпечити великій потік клієнтів. Проте спеціалісти знають про суттєвий недолік цього апарату – в нього низка потужність дії. Тобто для повного видалення волосся клієнтам доведеться пройти багато сеансів. Варто знати, що олександритовий лазер достатньо небезпечний в роботі: якщо спеціаліст недостатньо досвідчений, то великий ризик отримання опіків. Якщо порівнювати, то за цими показниками діодний значно краще. Це апарат вважають «золотою серединою» серед усіх типів обладнання для лазерних процедур.

лазер

5 переваг діодного лазера

  • Дуже низький рівень травмування шкірних покривів та швидка регенерація після проведення процедури.
  • Сучасні моделі лазерів дозволяють спеціалісту задавати індивідуальні параметри, орієнтуючись на тип шкіри та волосся клієнта.
  • Якісна система охолодження дозволить проводити безболісну процедуру та гарантію безперервної роботи апарату без перегріву протягом усього робочого дня.
  • Лазер дає можливість працювати в широкому спектрі тривалості імпульсів, що дозволить підвищити ефективність від кожної процедури.
  • Прості, інтуїтивно зрозумілі в керуванні апарати.

лазер

Важливі поради щодо вибору

Якщо ви зробили свій вибір на користь діодного лазера, то також варто звернути увагу на моделі преміального класу. Не всі апарати однакого ефективні – технічні можливості залежать від виробників техніки.

Обираючи лазер, зверніть увагу на наявність сенсорного дисплею, що реагує на дотик у перчатках. Адже косметолог забов’язаний працювати в одноразових рукавичках, а знімати їх під час сеансу незручно.

Ще одна чудова характеристика – це здатність апарату до самодіагностики. Така функція захищає від більшості поломок, тож у салону не буде необхідності регулярно звертатися в сервісний центр чи викликати майстрів для обслуговування чи ремонту техніки.

Читайте також