Головна Дошкільнята Яку породу собаки вибрати для дитини

Яку породу собаки вибрати для дитини

mamabook
326 Переглядів

10 лучших пород собак для семьи Собака стане гарним другом для дитини, допоможе виховати з малюка дуже чуйну, турботливу людину. Також догляд за собакою вимагає від дитини організованості, дотримання режиму дня. Ви вирішили завести собаку для своєї дитини? Тоді потрібно правильно обрати породу.

Йоркширський тер’єр
Хороший тим, що його досить нескладно виховувати; життєрадісний і доброзичливий. Такі собаки довго залишаються активними, вимагають до себе багато уваги. Правда, за шерстю йорка потрібен ретельний догляд, але багато дівчаток обожнюють розчісувати таких собак і навіть робити їм зачіски.

Лабрадор або голден ретрівер
Дуже розумні й добрі собаки, прекрасно вміють ладнати з дітьми. До речі, на думку фахівців, це єдина порода собак, яка підходить для каністерапії. Досить активні і потребують хорошого фізичного навантаження

Пудель
Незалежно від розмірів – від карликового пуделя до королівського – такі собаки рухливі і темпераментні. Заливисто гавкають на гостей, а потім їм же кидаються на шию. Досить довго живуть – до 16 років. Потребують стрижки (двічі на рік); не дуже багато їдять.

Такса
Дуже потребує рухомого, повного сил і енергії господаря, який бігав би разом з нею по всьому будинку, а під час прогулянок – і по двору. З вихованням проблем практично не виникає.

Бульдоги
Бульдог готовий годинами грати з дитиною – але тільки якщо сама дитина цього хоче: такі собаки дивно тактовні і ненав’язливі. Відрізняються добродушністю – але, незважаючи на відносно невеликі розміри, здатні в разі чого захистити вашу дитину під час прогулянки: за господаря бульдожка стоїть горою. Особливого догляду не вимагає.

Спаніель
Ось вже воістину “мій ласкавий і ніжний звір”: незважаючи на живий темперамент, така собака здатна дуже зворушливо лащитись до господаря. Доведеться, правда, подоглядати за шерстю; але натомість ви отримаєте не тільки красиву собаку, але і відданого друга для дитини.

Бішон фрізе
Ця кучерява грудочка вовни, схожа на м’яку іграшку, надзвичайно велелюбна і постійно готова спілкуватися. На відміну від багатьох декоративних собак, які нерідко відрізняються істеричною вдачею, бішони добрі і доброзичливі, дуже розташовані до дітей. Чудово піддаються дресируванню – особливо якщо рано почати. Правда, їх густа білосніжна шерсть вимагає регулярного догляду.

Ердельтер’єр
Володіє міцним здоров’ям, практично не линяє – чим не ідеальна собака? Прекрасно ставиться до дітей – і при цьому є досить непоганим охоронцем. Добре дресирується, незважаючи на фірмову “ердельску впертість”. Завжди готовий пограти і побігати, але при цьому володіє воістину королівською шляхетністю.

Ірландський сетер
Дуже прив’язливий; якщо дитина завоює довіру такої собаки, вона буде готова для нього буквально на все. Сетери дуже активні від природи; на прогулянці з ними доводиться як слід побігати. Шерсть вимагає ретельного догляду.

Коллі
Дресирування таких собак – заняття надзвичайно захоплююче: з одного боку, інтелект у них досить високий, з іншого – вони частенько його застосовують для ухилення від завдань. Але їх кмітливість, чарівність і незлостивість здатні підкорити практично кого завгодно.

Дворняжка
Поки вони маленькі, їх характер непередбачуваний. Але при бажанні можна взяти вподобану вам дорослу собаку з притулку – за умови, що вам розкажуть про її звички і характер. З “двортер’єрів” нерідко виходять віддані друзі і чудові товариші для ігор.

фіксики, товар, товариНа фото: цікаві настільні ігри для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також