Головна Здоров'я Якісні медичні товари та обладнання у магазині «Медтехніка»

Якісні медичні товари та обладнання у магазині «Медтехніка»

mamabook
29 Переглядів
тиск

тиск

Медтехніка та супутна продукція – це базові товари не лише для спеціалізованих медичних закладів. У кожному домі сьогодні використовується сучасне портативне обладнання для виконання простих лікувальних чи діагностичних маніпуляцій. Без тонометрів, масажерів, електрогрілок, компресійної білизни, інструментів для манікюру та педикюру важко уявити щоденний побуту. Якщо ви шукаєте спеціалізований інтернет-магазин, радимо обрати Медтехніка Полтава – каталог товарів пропонує великий вибір продукції для лікарень, побуту, косметологічних кабінетів.

Які корисні побутові медприлади можна вибрати для персонального користування:

  • тонометри та пульсометри;
  • прилади та товари для людей із цукровим діабетом;
  • термометри та гігрометри;
  • водяні та електричні грілки;
  • інгалятори;
  • товари для догляду та лікування малюків;
  • небулайзери.

ингалятор

Ортопедія

Ще одна популярна група товарів – це ортопедичні подушки та матраци, устілки лікувальні та профілактичні, корсети для вагітних, бандаж для підтримки Полтава. Ця категорія медичних товарів є універсальною. Ортопедична пролукція дозволяє вирішувати вже існуючі проблеми зі здоров’ям, що пов’язані із порушенням функціональності опорно-рухового апарату. Але також ці товари обирають і з метою профілактики, аби запобігти розвитку патологій чи можливого травмування. Приміром, під час силових тренувань, бігу, підйоми в гори.

осанка

Товари для реабілітації

У багатьох сім’ях є родичі в похилому віці. Вони потребують щоденного догляду та медичної допомоги в умовах дому. Для побутових потреб можна підібрати товари, що призначені для реабілітації. Вони суттєво полегшують догляд за хворим, допомагають прискорити процес відновлення після травми, інсульту, серйозного хірургічного втручання.

Це спеціальні медичні ліжка, які допомагають корегувати висоту положення тіла, садити хворого, підніматися під потрібним нахилом з метою прийому ліків, їжі, а також виконання необхідних медичних маніпуляцій. Також для догляду за лежачим хворим знадобляться туалетні стільці та засоби особистої гігієни. Аби допомогти людині безпечно та комфортно пересуватися, слід підібрати милиці, тростинку, візок.

хворий

Одяг для лікарів

Медичний персонал потребує комфортної уніформи. Йдеться про взуття та одяг, які зручно носити. На сайте магазину «Медтехніка» також можна замовити медичні костюми жіночі та чоловічі, халати, шапочки тощо.

Зверніть увагу на склад тканини. Оптимально, щоб це був матеріал із бавовни. Така тканина гігроскопічна, її можна часто прати та відбілювати, що важливо для медпрацівника. Бавовняні халати й костюми швидко сохнуть, а сам матеріал відрізняється різноманіттям кольорів і відтінків. Обирайте елегантні монохромні моделі чи одяг зі стильної принтованої тканини.

Читайте також