Головна Школярі Яким повинен бути гардероб дівчинки в 5-7 років

Яким повинен бути гардероб дівчинки в 5-7 років

mamabook
361 Переглядів

Детская мода-2013: 5 модных вещей для девочек

Дівчаток 5-7 років більшість батьків вважають ще маленькими, тому мами нерідко помилково сприймають своїх донечок як принцес і лялечок – і одягають у відповідному стилі. Хоча, починаючи з 5 років, дівчинку потрібно формувати до нового етапу життя (шкільного), а значить – більш серйозного і самостійного. Отже, саме з 5 років різнокольоровість і яскравість дитячого одягу потрібно замінити на більш стриманий – радить оптовий дитячий інтернет-магазин Bubnilka

Діти віком від 5 до 7 років ще не відрізняються акуратністю, тож одяг повинен бути максимально зручним і практичним. Більшість дівчаток цього віку ходять до дитсадка, і це також необхідно враховувати при виборі одягу.

Критерії вибору
З віком у дівчинки з’являються нові інтереси, захоплення та фізіологічні особливості. Це вже не малюк, який невпевнено тримається на ногах, це повноцінна особистість. Після п’яти років мислення дитини стає більш дорослим, підвищується рівень активності, а отже, одяг обирається згідно з іншими параметрами. Наприклад, для новонароджених речі повинні бути максимально безпечні та м’які, для дошкільнят критерії вибору будуть зовсім іншими.

Довговічність
Як вже відзначалося, діти 5-7 років дуже активні. Важливо враховувати, що в дитсадку діти граються на вулиці при будь-якій погоді. Дівчатка починають освоювати рухливі ігри, ролики, велосипед, ковзани та інші активні види діяльності. В цьому випадку батькам краще забути про делікатні тканини і надати перевагу цупким костюмам, штанам, сукням і сарафанам, курткам і плащам та ін.

Дівчаток старше 5 років слід відучувати від стилю принцеси, адже дитина скоро відправиться в школу, де не місце всьому рожевому, мереживу і т.д.

Дітям 5-7 років можна купувати одяг з вмістом синтетики, адже чутливість їх шкіри зменшується, а такі речі є більш практичними та міцними, довше зберігають колір.

Практичність
Дівчаткам дошкільного віку слід обирати одяг, що витримує багаторазові прання. Добре, якщо дочка акуратна, але навіть в цьому випадку краще надати перевагу наступним кольорам: темно-зелений, коричневий, сірий, бордовий, темно-синій і т.д. На таких тканинах плями від супу чи компоту найменш помітні.

Фасон і мода
У віці 5 років дівчатка вже мають смак, а згодом з’являється самостійність, в тому числі при виборі одягу. Радимо при покупці речей враховувати думку дитини та брати її з собою в торгівельний центр. Якщо ви оберете одяг самостійно, дівчинка може відмовитися його носити, або засмутиться, якщо річ їй не сподобається. Втім, ви можете ненав’язливо підказувати дівчинці, який колір чи фасон їй слід обрати.

Самостійність
Діти п’яти років вже самостійно одягаються, без допомоги батьків чи вихователів. Тож обирайте речі, які легко застібуються. Наприклад, кросівки краще купити на липучках, а не на шнурках, кофту на блискавці, а не на ґудзиках. Складні застібки підходять для дітей, старше семи років.

товар, блуза, блузка

футболка, товарНа фото: стильний недорогий одяг на дівчинку, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також