Головна Малюки Які подарунки вибрати на хрестини і хрещення

Які подарунки вибрати на хрестини і хрещення

mamabook
332 Переглядів

Крещение ребенка: 7 важных вопросов

Хрещення, безумовно, важливе свято для кожної віруючої людини – від малюка до дорослого. А яке свято без подарунків? Інтернет-магазин Tovarik.com.ua дає поради, що традиційно прийнято дарувати в цей день.

Хрещення і хрестини: в чому ж різниця?
Хрещення – це таїнство, церковний обряд, який проводять в церкві. Через це таїнство людина стає членом церкви, отримує свого небесного покровителя та янгола-охоронця.

А от хрестини – це вже святкування, присвячене хрещенню малюка. І якщо коло учасників в хрещенні дуже обмежене, то на хрестини вже можна запросити і друзів родини, близьких і навіть далеких родичів похрещеного. Також обов’язково повинні бути присутні на святкуванні і хрещені батьки.

Подарунок на хрещення
Згідно традицій, хрещена мати повинна купити хрестильний одяг та крижму. Це може бути комплект (сорочка і штанці, пінетки, шапочка) або ж довга хрестильна сорочка чи платтячко. А от крижмо – це спеціальна ковдра, в яку загортають дитину після купелі. Хрещений батько дарує похреснику чи похресниці іконку та хрестик (він не повинен бути золотим). Хрещені також можуть купити церковні свічки, які вони будуть тримати в руках під час обряду.

Решта подарунків від хрещених батьків, родичів, друзів повинні вручатись не в церкві, а вже під час святкування – тобто на хрестинах.

Що подарувати на хрестини
Це вже повинні бути більш корисні для дитинки подарунки – іграшки, одяг, предмети гігієни та догляду. Також рідні, наприклад, дідуся та бабуся можуть вручити дитині подарунки духовного і символічного значення. Це дитяча Біблія, іконка, срібна ложка. Відомо, що кожного дня, згідно церковного календаря, відмічаються святці (дні ангелів). Під час хрещення дитина отримує своє друге ім’я – церковне, на честь когось зі святих, чиї іменини і відмічались в день хрещення. Також цей святий стає по життю ангелом-охоронцем для малюка. Тому саме іконку цього святого (святої) і потрібно вибрати для дитинки.

Також можна вручити оригінальні подарунки для маленької дитини. Наприклад, бодік-вишиванку чи номерні знаки на дитячі коляски.

номерные знаки

подарокНа фото: оригінальні номерні знаки на дитячі коляски та подарунковий набір для маленького українця – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також