Головна Здоров'я Які лікувальні властивості кропиви

Які лікувальні властивості кропиви

mamabook
108 Переглядів
печінка

печінка

Не варто вважати цю цінну рослину звичайним бур’яном. Кропива лікує величезну кількість хвороб. Найцінніша вона для вирішення таких проблем зі здоров’ям.

Захворювання печінки

Кропиву використовують як гепатопротектор. Вона захищає клітини печінки, допомагає органу позбутися токсинів. Кропива – потужний жовчогінний засіб. Кропиву рекомендовано вживати при жовчнокам’яній хоробі, гепатитах та фіброзах печінки.

Хронічні запори

Відвар із листя кропиви, випитий до їжі, стимулює кишкову діяльність, покращує стан кишкової флори. Кропиву використовують з метою лікування хронічних запорів. Але лише в тих випадках, коли вони не пов’язані з великим розростанням геморагічних шишок. Оскільки кропива загущує кров і її заборонено вживати при різних видах варикозу.

кропива

Допоможе при артриті

Цей вид захворювання пов’язаний із комплексним ураженням та послабленням суглобів. Окрім запального процесу, при артриті діагностується низький рівень кальцію в кістках, суглобній тканині. Адже кропива – джерело легко засвоюваного кальцію, також рослина знижує запальні процеси в тканинах.

Анемія та інші захворювання крові

Кропива – джерело хлорофілу, вітаміну К. Вона чудово чистить судини, знижує показники цукру та шкідливого холестерину в крові, підвищує гемоглобін, стимулює утворення нових кров’яних тілець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також