Головна Дошкільнята Які іграшки потрібні для дівчинки від 3 до 5 років

Які іграшки потрібні для дівчинки від 3 до 5 років

mamabook
267 Переглядів
самокат, товари

Самокат для дітей до 6 років (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Якщо дати дітям, особливо дівчаткам, можливість самостійно обирати іграшки в магазині, то це були б найяскравіші, блискучі і абсолютно некорисні забавки. Дівчатка у віці 3-5 років дуже емоційно реагують на розміри іграшок, їх декор та забарвлення. І цим виробники дуже часто підкуповують батьківську пильність. Але невдало обрані іграшки не тільки можуть не мати жодної цінності, але й бути небезпечними, шкідливими для малечі. Тож ми спробуємо розібратись, які саме іграшки підходять для дівчинки 3-5 років, які будуть ефективно розвивати її інтелектуальні та творчі здібності, і які іграшки є базовими для цієї вікової категорії.

Тож які іграшки слід обирати для дівчаток дошкільного віку?

Перш за все, потрібно розуміти особливості психологічного розвитку і мислення дитини. Навряд чи брязкальця зацікавлять дівчинку 3 років. В цьому віці дитина вже спроможна логічно мислити, тому необхідно розвивати ці навички. В нагоді стане лото, доміно, розвиваючі іграшки, що підходять для даної вікової категорії. Для дітей, що ще не розрізняють цифри, існує лото з фруктами чи тваринами. Ця гра ознайомить дівчинку з навколишнім світом, буде розвивати моторику, логічне мислення та математичні здібності. Доміно (яке, до речі, теж може бути з тваринами чи квіточками замість звичайних крапок) вчить дитину концентрувати увагу, запам’ятовувати цифри. Головне питання при виборі таких іграшок – чи не будуть вони занадто нудними для дитини.

Для розвитку також незамінні конструктори. І хоча існує думка, що це більше іграшка для хлопчиків, дівчатка з радістю їх складають. На сьогодні існує величезний вибір конструкторів різних видів – магнітні, дерев’яні, пластикові і навіть м’які. Конструктори яскраві, розвивають уяву дітей і творчі здібності. Підбирайте моделі з великими деталями і негострими кутами.

Майже кожна дівчинка на питання про улюблену гру відповість «ляльки». В дошкільний період дівчатка полюбляють рольові ігри, тому ляльки незамінні. Якщо ви вирішили подарувати ляльку, радимо піти в магазин з дитиною і прислухатися до її побажань. Асортимент даного товару в дитячих крамницях вражає, дуже легко заплутатися і підібрати те, що буде по душі дівчинці.

Виховувати в дівчинці маленьку господиню допоможуть такі іграшки, як дитячі кухні та посуд. Дівчинка з радістю буде готувати уявну їжу та пригощати всіх своїх ляльок, а також батьків, бабусь, дідусів.

кухня, товар

Яскравий набір “Кухня + посуд” (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Щоб дівчинка виросла всесторонньо розвинутою особистістю, слід приділяти увагу ще й творчим здібностям. Більшість дітей із задоволенням малюють фарбами, ліплять із пластиліну, плетуть браслети і т.д. Тому обов’язково варто купити товари для творчості. А якщо ваша дочка має тягу до музики, купіть їй музичний килимок або дитячі інструменти.

Багато батьків роблять помилку, коли купують лише іграшки, що розвивають розумові здібності дитини. Про фізичне здоров’я також необхідно піклуватися. Дівчатка 3-4 років відрізняються непосидючістю, люблять бігати і бешкетувати. Тому подарунки для активного відпочинку будуть дуже доречними. Скакалка, велосипед, ролики, повітряний змій, самокат – це невід’ємні складові дитинства.

сумочка, сумка, товари

Набір для творчості “Сумочка своїми руками” (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також