Головна Дошкільнята Як зробити весняні квіти з кольорового паперу

Як зробити весняні квіти з кольорового паперу

mamabook
3238 Переглядів
аплікація

аплікація

Інколи дуже прості у виконанні ідеї виглядають неймовірно ефектно. Ця творча робота – вдалий приклад таких легких саморобків. Наш сайт Mamabook пропонує виготовити з дітьми у садочку чи початковій школі гарні об’ємні квіти. Їх можна зібрати в букет та подарувати матусі, бабусі на 8 Березня, день народження, День матері.

Що знадобиться для роботи:

  • Двосторонній кольоровий папір або картон.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Простий олівець.
  • Аркуш білого паперу.

Як зробити паперові квіти

Крок 1. На білому аркуші олівцем намалюйте листочок. Виріжте його та використовуйте як шаблон. Прикладіть до зеленого картону, обведіть по контуру та виріжте. Підготуйте по 2 листочку на кожну квіточку.

Крок 2. Також на білому аркуші намалюйте пелюстку. Її, як і листочки, слід вирізати та використовувати як шаблон. Заготовте по 12 пелюсток в одном кольорі – саме стільки елементів йде на виготовлення квітки.

Крок 3. Виріжте смужку із зеленого картону шириною в 5 см та довжиною в 15 см. Згорніть папір у трубочку, кінці склейте.

аплікація

 

Крок 4. Тепер почніть почергово прикріплювати пелюстки. У центр пелюстки потрібно нанести клей, зігнути пелюстку по центру та прикріпити в такому вигляді до стебла.  Таким чином прикріпіть усі 12 пелюсток.

Крок 5. Останній момент – зігнути пелюстки по центру та попарно прикріпити до стебла.

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також