Головна Школярі Як зробити скам’янілі рештки динозаврів вдома

Як зробити скам’янілі рештки динозаврів вдома

mamabook
807 Переглядів
скам’янілі рештки динозаврів

скам’янілі рештки динозаврів Маленьким палеонтологам дуже сподобається ця забавка. Адже справжні скам’янілі рештки можна зробити самостійно та провести розкопки вдома, у дитячому садочку чи школі. Для учнів молодших класів таку розвагу можна запропонувати в якості пізнавального матеріалу. Адже за аналогією можна створити демонстративний матеріал із рослинами, природніми копалинами.

Наш сайт Mamabook підготував фотоінструкцію, як легко зробити скам’янілі рештки динозаврів у домашніх умовах.

Що знадобиться:

  • Велика металічна чи пластикова ємність.
  • Кінетичний пісок.
  • Іграшкові фігурки динозаврів.
  • Вода.
  • Гіпс.
  • Широкі та вузькі пензлики.

Як зробити скам’янілі рештки динозаврів

Крок 1. Знайдіть металічну коробку з-під печива чи пластиковий контейнер вдалого розміру. Висипте в нього кінетичний пісок та рівномірно затрамбуйте рукою. Покладіть фігурки динозаврів різних видів та розмірів, злегка притисніть їх, аби іграшки були в піску рівно на половину.

скам’янілі рештки динозаврів

Крок 2. Акуратно вийміть динозаврів, аби не зруйнувати відбитки. Якщо вони вийшли не чіткими з першого разу, то повторіть викладання фігурок ще раз.

скам’янілі рештки динозаврів

 

Крок 3. Тепер у відбитки потрібно залити суміш води з гіпсом. Це може бути гіпс для творчості. Також його можна замінити штукатуркою чи затіркою для керамічної плитки.

Гіпс

Крок 4. Дочекайтеся повного висихання гіпсу. Мінімум – 4 години. Переверніть вашу ємність. Візьміть пензлики та розпочніть розкопки. Відмітати пісок зручно широкими пензликами. А коли вже будуть виднітися скелети динозаврів, вимітати пісок з тріщинок зручніше дуже вузькими пензликами.

ПОРАДА. Використовуючи ідею з кінетичним піском та відбиткам, можна ховати для дитини безліч інших цікавих предметів. А потім влаштовувати домашні пошуки скарбів. Наприклад, назбирайте маленькі скляні пляшечки, монетки, фігурки цікавих тварин та комах. У пляшки чи контейнери від «Кіндер-сюрпризів» можна ховати солодощі, записки із завданнями. Розміри території також можна розширити, якщо взяти величезний контейнер та сховати скарби в різних місцях. Для дитини можна намалювати заздалегідь карту з підказками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити об’ємні фарби (інструкція + шаблони для малювання)

Читайте також