Головна Школярі Як зробити паперову квітку для мами

Як зробити паперову квітку для мами

mamabook
1360 Переглядів
поробки

поробкиНаш сайт Mamabook підготував нову оригінальну ідею для творчості з дітьми на весняну тематику. Ця ефектна квітка з паперу – милий подарунок для матусі, бабусі до свят. Зробити квітку можна на 8 Березня чи День матері, а також день народження матусі. Робота виглядає гарно, але при цьому зовсім нескладна у виконанні.

Що знадобиться для роботи:

  • Жовтий картон.
  • Зелений картон.
  • Червоний гафропапір (або паперова серветка).
  • Кришка від пластиковї пляшки.
  • Шматочок пластиліну.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Простий олівець.

поробки

 

Як зробити квітку з паперу

Крок 1. Простим олівцем на жовтому картоні намалюйте 3 шаблони квітки. Вони всі повинні бути схожі, проте різні за розмірами.

поробки

 

Крок 2. Приклейте одна на одну заготовки пелюсток – від найбільшої до найменшої, аби утворилася тришарова квітка. Олівцем підкрутіть краї пелюсток, щоб квітка була об’ємною та пишною.

поробки

 

Крок 3. З гафропаперу або однотонної червоної серветки слід вирізати вузький довгий прямокутник. З однієї сторони розрізати його на тоненькі смужечки, як показано на фото.

поробки

 

Крок 4. Скрутіть трубочкою червоний папір у вигляді серцевинки та приклейте до жовтої квітки.

поробки

 

Крок 5. Візьміть зелений картон, зігніть удвоє. Олівцем потрібно розмітити контур листочка. Вирізати 2 таких однакових елемента.

поробки

 

Крок 6. Із зеленого картону виріжте довгий прямокутник та згорніть його в тонку трубочку, заклейте краї, аби стебло квітки тримало форму і не розкручувалося. По одній стороні зробіть невеличкі розрізи. У результаті ви повинні отримати ось такі заготовки для: стебло, 2 листочки, квітку, кришечку.

поробки

 

Крок 7. Останній штрих – приклеїти до стебла квітку. Іншим боком за допомогою пластиліну стебло зафіксувати в кришечці, аби квітка могла стояти самостійно.

поробки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також