Головна Релакс Як зробити просту годівницю для птахів із сітки

Як зробити просту годівницю для птахів із сітки

mamabook
1987 Переглядів
годівниця

годівницяПідгодовувати птахів узимку – чудова ідея для дорослих та дітей. Для нас це мінімум зусиль, які допоможуть врятувати сотні пташок. Адже птахи здатні пережити найсильніші морози лише за умов, що в них було взимку вдосталь їжі. Тож наш сайт Mamabook пропонує зробити дуже простий варіант зимової годівнички для пташок. І для цього вам знадобиться мінімум матеріалів.

Годівничка-сітка

У такій капоновій сітці в супермаркетах часто продають ківі, цитруси, картоплю. Віьміть 200 г зерновох суміші та 5 ст.ложок розтопленого сала. Сало повинно бути без солі! Змішайте сало й корм, руками сформуйте кульку. Помістить її в сітку, прикріпіть мотузку-джут та знайдіть вдале місце на дереві. Сало потрібно для того, аби скріплювати корм між собою – тоді він не буде висипатися крізь отвори сітки. До того ж, ласувати салом дуже полюбляють синички.

Годівничка без сала

Сало вам не знадобиться, якщо ви користовуєте корм великого розміру, який не висипається з сітки. Це можуть бути великі горіхи – фундук, мигдаль. Тоді птахи будуть самостійно подрібнювати та діставати їжу. Ось так це виглядає в готовому варіанті.

годівничка

 

Удосконалений варіант

Можна також подбати про птахів та зробити “критий” варіант годівнички. Сітку з їжею можна сховати під невеличким навісом. Ткий дах буде захищати пташок від снігу й вітру.

годівниця

Інші варіанти сіток

Замість пластикової харчової сітки можна взяти дрібну металеву. Гарний варіант – мішковина. Ця тканина дуже пориста та гарно тримає форму. Птахи самостійно будуть діставати з тканинного мішечка насінини, зерно.

годівниця

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як зробити годівницю для птахів із апельсина

Читайте також