Головна Здоров'я Як записатися на прийом до педіатра?

Як записатися на прийом до педіатра?

mamabook
31 Переглядів
педиатр

педиатр

У компетентності педіатра – лікування пацієнтів дитячої вікової групи: від немовлят до дітей віком до 18 років. Спеціаліст проводить огляди з метою терапії чи профілактики, призначає необхідні види діагностики, розписує схеми лікування препаратами, вказує їхнє дозування та рекомендації щодо прийому. Для батьків завжди важливо, аби лікар був досвідченим фахівцем. Як обрати педіатра, аби гарантовано отримати кваліфіковану допомогу? Звертайтеся до перевірених медичних закладів, які мають багаторічний досвід функціонування. У медичному центрі «Полі-Клініка» проводиться прийом педіатра – записатися можна по телефону, обравши зручний час для відвідування з дитиною.

Коли слід звератитися до педіатра?

Дитячий лікар, або педіатр, є фахівцем, який спеціалізується на лікуванні та догляді за дітьми від народження до підліткового віку. Огляди в лікаря повинні бути профілактичними, аби попередити та вчасно помітити розвиток патологій ще на ранніх етапах. Також є показання до екстрених звернань до лікаря. Відвідування педіатра необхідне в таких випадках:

  • Регулярні медичні огляди. Важливо здійснювати регулярні медичні огляди вашої дитини, які допоможуть відстежувати її фізичний і психічний розвиток, а також вчасно виявити можливі проблеми.
  • Щеплення. Педіатр відповідає за розроблення графіка та виконання вакцинацій вашої дитини, щоб захистити її від серйозних інфекційних хвороб.
  • Загальний стан здоров’я. Звертайтеся до педіатра, якщо ви помічаєте будь-які зміни у загальному стані здоров’я вашої дитини, такі як висока температура, кашель, біль, виливи на шкірі тощо.
  • Інфекційні захворювання. Якщо ваша дитина хворіє на інфекційні або вірусні захворювання, а також якщо часто знаходиться в оточенні з людьми з респіраторними проблемами, діареєю тощо, вам потрібно звернутися до педіатра для консультації та лікування.
  • Розвиток та психічне здоров’я. Досвідчений педіатр може допомогти в оцінці розвитку та психічного здоров’я вашої дитини та надати поради щодо виховання та стимулювання розвитку.
  • Профілактика. Педіатр також консультує щодо профілактики та безпеки дитини, зокрема щодо ведення здорового способу життя, правильного харчування і фізичної активності.

астма

Як відбувається огляд в лікаря-педіатра

Якщо це плановий візит і немає скарг та конкретної симптоматики, то спеціалістом виконується базовий огляд згідно протоколу. Мета таких консультацій – це оцінка темпів фізичного, розумового та психічного розвитку дитини в різному віці.

Педіатр фіксує вагу та зріст дитини. Якщо це малюк, то йому роблять заміри окружності голови, а також грудної клітки. Проводиться базове тестування рефлексів, щоб оцінити психомоторику маленького пацієнта.

Ще одна важлива мета у дитячого лікаря – це проводити консультації із батьками, аби роз’яснити правила догляду за маленькою дитиною. Кваліфікований спеціаліст роз’яснить, скільки часу повинен спати малюк, як правильно його купати та пеленати, який режим годування, рекомендований раціон відповідно до віку.

аналізи

Якщо під час огляду лікар виявить підозри на розвиток патологій чи прихованих інфекцій, то батькам буде рекомендовано провести додаткове обстеження. Зверніть увагу, медичний центр “Полі-Клініка” пропонує не лише послуги з консультацій лікарів, але й можливість проведення комплексної діагностикии. Додатково в клініці можна виконати:

  • ультразвкукове лослідження;
  • ЕКГ в дитини;
  • великий перелік лабораторних досліджень.

Ваш педіатр огляне малюка, оцінить результати діагностики та призначить ефективну терапію.

Читайте також