Головна Релакс Як вигідно й безпечно купувати автомобіль із США

Як вигідно й безпечно купувати автомобіль із США

mamabook
58 Переглядів
авто

автоДедалі більше українців замислюються про купівлю авто з Америки. Адже у нас ринок б/у машин залишається непомірно з завищеними цінами. Варто лише порівняти: обираючи популярну машину за FORD FOCUS 2016-ій рік випуску, у нас ви мусите віддати у межах 10 тисяч доларів. У той час, як ідентична марка та модель авто зі Штатів буде коштувати вам не більше 7 тисяч. І це з усіма документами. Але як зробити безпечну купівлю? Замовляти самостійно одяг чи вітаміни – справа одна. А от з машиною залишається безліч незрозумілих нюансів, тому правильним буде вибір авто з Америки під ключ через компанію, яка спеціалізується на цьому виді діяльності.

6 причин купувати машини через Fine Car

Повна перевірка авто. Не купуйте кота в мішку – довіритесь професіоналам, які подбають про ретельну перевірку автомобіля. По-перше, авто перевіряється документально й по базі, аби знати його історію поперднього продажу. По-друге, підібраний автомобіль проходить і технічний огляд.

Пошук машини. Клієнт може знати, яке авто хоче придбати. Якщо ні, то достатньо вказати менеджерам Fine Car свої критерії вибору. Вам запропонують декілька видів моделей та марок.

Офіційна співпраця. Це гарантія відсутності ризиків для покупців! Усі клієнти укладають угоду з компанією Fine Car. Договір чітко контролює права та обов’язки двох сторін, містить інформацію про автомобіль, його вартість та терміни доставки.

документи

Що гарантує Fine Car:

  • Чіткі терміни транспортування машини.
  • Повну перевірку автомобіля.
  • Максимально вигідну ціну на ринку.
  • Дотримання всіх юридичних тонкощів американського та українського законодавства.
  • За необхідності – ремон та заміна деталей, перш ніж видати авто новому власнику.

Застраховані авто. Ще одна причина оформлювати купівлю «під ключ» з офіційною компанією. Самостійно ви не зможете дистанційно перевірити та застрахувати машину.

авто

Нижча вартість. Цьому є пояснення, адже продаж авто в Америці та у нас принципово відрізняється. Українці продають автомобілі самостійно, встановлюють високу ціну й довго шукають покупців. Американці доручають цю справу страховим агентам. Тому ціна на авто відразу ж виставляється середня по ринку – і машину швидко викуповують на аукціоні. Тому процес купівлі американського автомобіля швидкий та вигідний.

Пакет документів. Авто, яке прибуде в Україну, придбане легально та має повний пакет необхідних документів. Клієнт отримує машину, яка вже пройшла митницю.

Читайте також