Головна Краса Як вибрати клініку пластичної хірургії

Як вибрати клініку пластичної хірургії

mamabook
81 Переглядів
пластика

tvDkEd-o76ZqKuge20gbwT1njVFPEtOMV2RAAo5GpOvq1fAzHG0sr-esSdJbLQ1WD-h-cL7903b7-4HABlIWq62VvQPAzfL6lYl4eeyHmRb3VczsNyJvvW-qGsnt63pve6uGGrjIo3d3sVlLU6X67g8

Пластична хірургія – затребувана галузь медицини, яка допомагає людям досягати бажаних змін у своєму зовнішньому вигляді. Кирпатий ніс, мішки під очима, вікові зміни, капловухість, порушення функцій носового дихання, а також усунення вроджених та набутих внаслідок травм дефектів – ці та багато інших завдань вирішує сучасна пластична хірургія. Операція на обличчі – ювелірна робота, тому важливим кроком перед її проведенням є вибір клініки пластичної хірургії. Від якості сервісу, професіоналізму лікарів і медперсоналу залежить успішність проведеної операції. На які критерії потрібно звернути увагу і які питання врахувати при виборі медцентру і хірурга?

4pzq85cgH9OPQe7MnC9YtdIb5g8osoS6f5ErvuECuE4t-WSy_uGDDWoyGELfofITnwiNyIgT9lS6n3ROfxBiLolSj1E5WlDfO97dHzL5hBYd_2YSWz1rxVmv2eIFNG8AfEVmQ9gDpM7oNjqdJSb9P4E

Надійна клініка для проведення пластичної операції на обличчі

Перший крок – ознайомитися з інформацією на сайті медичного закладу. Вона має бути зрозумілою для відвідувачів, не містити складної термінології. У відкритому доступі мають бути ліцензії МОЗ, сертифікати практикуючих хірургів, відгуки пацієнтів, ціни на послуги, фото виконаних операцій. Більше інформації щодо медзакладу або професіоналізму конкретного пластичного хірурга ви можете дізнатися на тематичних форумах чи групах в соціальних мережах, де пацієнти поділяться враженнями і власним досвідом.

При виборі клініки пластичної хірургії важливо поцікаватися наступним:

Ліцензія та сертифікація

Як і говорилося вище: перевірте, чи має медичний заклад всі необхідні ліцензії та сертифікати для проведення пластичних операцій, що є головною умовою для приватних клінік України. Їх наявність також свідчить, що фахівці клініки мають дозвіл для надання якісних послуг.

Спеціалізація та досвід лікарів

Поцікавтеся досвідом та репутацією лікарів-хірургів. Важливо зазначити їхні спеціалізації, кількість проведених подібних операцій, який відсоток виникнення ускладнень, чи підвищують кваліфікацію, які відгуки пацієнтів, приклади проведених операцій. Під час консультації вам мають детально розповісти не лише про переваги процедури, а й про всі можливі ризики.

Медичне обладнання

Клініка має бути забезпечена всім необхідним для того, щоб операція і післяопераційний період були максимально комфортними для пацієнта. Запитайте, яке медобладнання та технології можуть використовуватися для проведення того чи іншого виду хірургічного втручання. Найновіші технології, які використовуються в RUTKAS MD CLINIC, такі як ендоскопічне обладнання, ультразвуковий хірургічний апарат, лазер світлодіодний дозволяють проводити процедуру з мінімальною кількістю розрізів, що впливає на кінцевий результат та дозволяє пришвидшити процес реабілітації.

Персонал

Вибір клініки пластичної хірургії залежить не лише від кваліфікації хірурга, а й від професіоналізму команди медперсоналу. Анестезіологи, медсестри, пластичні хірурги мають забезпечити відповідне лікування та консультування перед операцією та в післяопераційний період. Уміння створити затишні комфортні умови – ще один важливий критерій для пацієнта.

a92-n2Au9wwBtnGXTWWBkMf-t-SpSte1pRCINoXf7xXx3FiQGeWyFY-7aFAN0QxdSbhgtFBKZB1vLpMPDARva2yQM_l4q0TwxXg892eCwz0kFzeLXbHx1WA6yiYDShhxO8zgHZl3VanapczqJd0T8sU

Власний стаціонар

Після пластичної операції пацієнт протягом одного або кількох днів перебуває в стаціонарному відділенні під наглядом лікаря та медичних працівників. Клініка має забезпечити на період реабілітації комфортними палатами з усім необхідним для проведення обстежень та зручного перебування.

Фінансові аспекти та відгуки пацієнтів

Ціни на послуги мають бути у відкритому доступі. Обов’язково обговоріть всі фінансові питання. Зважте, що дешевше не завжди означає краще, тому обирайте клініку, яка пропонує розумні ціни за якісні послуги. Поцікавтеся відгуками пацієнтів, яким проводили пластичні операції в даному медичному центрі, що дозволить вам оцінити рівень наданих послуг.

Надійна клініка для пластичної операції – ваша безпека, комфорт і результат. Ретельно вивчайте інформацію, консультуйтеся не з одним спеціалістом та довіряйте медичному закладу, який відповідає вашим вимогам. Зробіть правильний вибір для створення нового образу.

Читайте також