Головна Релакс Як вибрати правильний матрац – наповнення і конструктивні особливості

Як вибрати правильний матрац – наповнення і конструктивні особливості

mamabook
108 Переглядів
матрац

матрацГоловним предметом інтер’єру спальні багато хто вважає ліжко, що цілком логічно. Це вірно з візуальної точки зору, але не з практичної. Насправді, за зручність і якість сну в більшій мірі відповідає ортопедичний пружинний матрац. Саме цей виріб прямим чином впливає на те, як ми висипаємося і відчуваємо себе на ранок.

Нехай зовнішня схожість більшості моделей ортопедичних матраців представлених на сучасноиму ринку не вводить вас в оману: практично кожен виріб має унікальну конструкцію. На сторінках інтернет магазину magdek.com.ua представлено безліч варіантів з різними експлуатаційними характеристиками, матеріалами наповнення і додатковими властивостями. Це є як їх гідністю, так і мінусом в очах недосвідченого покупця. Часом розібратися у виборі матраца і визначитися з покупкою дійсно дуже складно. Найважливіше при цьому – звертати увагу не тільки на цінник.

Що потрібно врахувати при виборі матраца:

  • По-перше, зверніть увагу на розміри вироби. Моделі стандартних параметрів підходять для підстав ліжок популярних розмірів. Якщо ж вам потрібен матрац нестандартних габаритів, його можна замовити в індивідуальному порядку.
  • По-друге, при виборі потрібно враховувати вагу користувача і граничне навантаження матраца. Вибираючи двоспальний матрац для пари, до уваги слід взяти різницю у вазі між партнерами.
  • По-третє, визначте оптимальну ступінь жорсткості виробу. Людям середнього віку, дітям і підліткам експерти радять вибирати жорсткі ортопедичні матраци. Користувачам похилого віку та людям, що страждають від захворювань хребта, навпаки рекомендується вибирати моделі м’якше. Безпрограшна рішення – покупка двостороннього матраца, кожна зі сторін якого має різною жорсткістю.матрац
  • По-четверте, уточніть матеріали наповнення. В сучасних матрацах застосовуються як натуральні, так і синтетичні наповнювачі: латекс, повсть, ватин, кінський волос, койра кокоса і так далі. При наявності алергічних захворювань краще вибрати матрац з штучними наповнювачами.
  • По-п’яте, виберіть тип конструкції. Виробники пропонують пружинні і безпружинні матраци на будь-які смак і гаманець. Вибір конструкції завжди строго індивідуальний і залежить від особистих переваг користувача.

Додамо також, що крім самого матраца дуже важливо придбати якісні спальні аксесуари: подушку потрібної форми, постільну білизну, захисний чохол або наматрацник.

Читайте також