Головна Релакс Як вдало обрати штори до інтер’єру?

Як вдало обрати штори до інтер’єру?

mamabook
8 Переглядів
штори

шториШтори – це не просто помітний акцент декору, а й важливий елемент в інтер’єрі будь-якої кімнаті. Вони обрамлюють вікна, допомагають приховати недоліки приміщення, захищають від яскравого світла і створюють атмосферу затишку. На сайті https://lanita-shtor.com.ua/ua/ можна обрати серед широкого асортименту якісних штор дійсно ті, які стануть вдалим доповненням інтер’єру. А щоб спростити їх вибір, слід керуватися простими порадами.

Правила вибору штор

У виборі штор та тюлі важливо керуватися площею кімнати.

  1. Якщо в приміщенні низька стеля, то варто відмовитись від текстилю з пишною верхньою частиною. Краще купити штори світлих кольорів із легких тканин і вертикальним принтом. Це допоможе візуально «підняти» стелю.
  2. Для невеликої кімнати прямокутної форми не підходять темні варіанти, вдалим рішенням стануть такі штори для спальні просторої площі, створюючи затишок.
  3. Для маленьких студій ідеальними будуть рулонні штори у якості нейтрального елементу. Або ж стане у пригоді яскрава тканина для штор з малюнком, за допомогою якої портьєри стануть акцентом інтер’єру.

штори

Прийоми гармонійного поєднання

Обираючи штори, важливо враховувати стилістичні особливості оформлення простору. Їх можна гармонійно поєднувати з:

  • оформленням стін;
  • меблями;
  • іншим текстилем в інтер’єрі.

Можна пограти з відтінками, обираючи під коричневі шпалери гардини світло-коричневих кольорів. Такий варіант буде виглядати досить елегантно. Поєднання штор та шпалер є вдалим для оформлення невеликих приміщень, адже стіни зіллються з вікнами в єдину лінію, простір не буде ділитися на частини.

Поєднання штор із кольором меблів – це найбільш безпечне рішення для створення спокійного інтер’єру. При цьому навіть яскраві візерунки чи вишивка на гобелені дадуть змогу зберегти лаконічність.

Для нейтральних інтер’єрів, що виконані у білій, сірій чи чорній гамі, обирають штори соковитих відтінків. Наприклад, білий дизайн оживляють римські штори глибокого зеленого кольору, а яскравий оранжевий текстиль дає змогу сприймати приміщення теплішим. Кольорові штори – це сміливий акцент, котрий зможе повністю змінити монотонний стиль кімнати. Обираючи такі варіанти, які пропонує інтернет-магазин штор, можна наповнити будь-який інтер’єр енергією соковитих кольорів.

штори

Корисні поради від дизайнерів

Аби уникнути розповсюджених помилок у виборі текстилю варто враховувати наступні аспекти:

  1. До шпалер із малюнком слід обирати однотонні штори, і, навпаки, якщо стіни однотонні – текстиль може бути з орнаментом.
  2. У бажанні створити штори самостійного пошиву, які стануть акцентом у дизайні, варто яскраві відтінки поєднувати з деталями. Це можуть бути навіть подушки на канапі в один колір зі шторами.
  3. Довжина текстилю на вікна має бути приблизно на 1 см вище підлоги. Для цього необхідно виміряти відстань від підлоги до карнизу і відняти від неї висоту кріплення.
  4. Для спальні вибір штор здійснюється з урахуванням розташування вікон. Адже одна з основних функцій тут – сонцезахисна, тому варіанти із важких тканин прийнятні для сонячної сторони. Також у кімнаті для відпочинку не варто обирати текстиль надто яскравих відтінків.

Читайте також