Головна Релакс Як у Kindle вийти з книги, та інші нюанси користування eBook Amazon

Як у Kindle вийти з книги, та інші нюанси користування eBook Amazon

mamabook
103 Переглядів
Kindle

Kindle

Хоч і зроблена з максимальною турботою про користувача – інтуїтивно проста у користуванні – електронна книга Кіндл все ж має певні особливості. Як і з будь якою іншою технікою, тут потрібно просто розібратися. Магазин AVIC підготували короткий матеріал з найбільш частими ситуаціями, що виникають з Amazon Kindle, та як в них бути.

Як повернутися на головний екран Kindle

Ситуація наступна: ви читаєте книгу на екрані свого букрідера, і захотіли подивитись іншу літературу з бібліотеки. Або ж просто закрити книгу. Як вийти в меню Kindle?

Проведіть пальцем по екрану зліва направо. Щоб відкрити панель інструментів, натисніть у верхній частині екрана. Кнопка Home повертає на головний екран електронної книги, де ви зможете бачити список книжок та інший контент, завантажений у Кіндле.

Kindle як завантажити книгу

Є 2 способи завантаження файлів на електронну книгу.

Збереження книг та іншого контенту на внутрішній накопичувач читалки. Для цього необхідно підключити пристрій USB. Важливо, щоб книга була в тому форматі, який підтримує електронна книга Amazon Kindle, інакше прочитати її буде неможливо. За замовчуванням, букрідери Амазон не розпізнають формати FB2, ePub, txt. Такі книжки потрібно спочатку конвертувати у формат mobi.

Надсилання книги за електронною адресою, отриманою при реєстрації на Amazon. В цьому випадку на читалку через інтернет вже за кілька хвилин прийде бажана книга.

Незважаючи на те, що закачати Amazon Kindle можна двома способами, основна маса користувачів вибирає перший, оскільки це швидше та зручніше.

Як читати формат ePub у Kindle

Починаючи з 2022 року, Кіндл книги отримали підтримку формату ePub. Достатньо зробити наступне.

 1. Зайдіть на електронну пошту, якою звикли користуватись.
 2. Створіть новий порожній лист, адресований вашому пристрою Send-to-Kindle; тема та зміст не важливі.
 3. Прикріпіть файл книги у форматі ePub та надішліть лист.
 4. Підключіть ваш Kindle до Wi-Fi та натисніть «Синхронізація».
 5. Зачекайте кілька хвилин – книга з’явиться в бібліотеці вашого гаджету.

Для рідерів Амазон більш ранніх поколінь потрібно конвертувати у підтримуваний ePub. Найкраще це зробити за допомогою програм Caliber або Kindle Previewer 3. Конвертування формату в mobi здійснюється на ноутбуці або ПК, готовий файл передається email або через USB-кабель.

Електронна книга Kindle не вмикається – що робити?

Перш за все перевірте, чи гаджет заряджений. Спробуйте натиснути і утримувати живлення приблизно 20 секунд. Якщо не допомогло, можливі інші варіанти:

 • підключити пристрій до комп’ютера та повторити спробу (здебільшого допомагає);
 • затиснути кнопку Home та підключити на зарядку (має з’явитися запит на скидання налаштувань);
 • натиснути кнопку ввімкнення та утримувати до 1 хвилини.

Якщо ці дії не вирішать проблему, можливо, причина в неправильній роботі батареї, і вам варто звернутися за допомогою до сервіс-центру. Часто також допомагає оновлення прошивки рідера.

Kindle

Як видалити рекламу на Kindle

Спробуйте вимкнути рекламу шляхом звернення до служби підтримки користувачів або безпосередньо в чат. Апелюйте до того, що мешкаєте не на території США і не можете оплатити відключення реклами. Або, що не активовано кнопку «Edit» для видалення «special offers».

Покрокова інструкція, як це зробити:

 • Відкрийте «Контакти» на сайті Amazon і виберіть пристрій Kindle зі списку.
 • У розділі питань, крокуйте «Kindle Device» – «Kindle with Special Offers» – «Problems claiming offers».
 • Виберіть опцію чату та попросіть представника Amazon вимкнути рекламу на вашому Кіндле. Щойно спонсорські пропозиції будуть вимкнені, на гаджет прийде відповідне повідомлення.
 • Перезавантажте Kindle і оголошення більше не з’являться на пристрої.

Альтернативний варіант відключення реклами – cплатити $20 через обліковий запис Амазона.​​

Як перекласти Kindle на українську

 1. На екрані рідера Kindle натисніть іконку «Menu» (три смужки у правому верхньому кутку екрана), потім виберіть «Settings».
 2. Ви побачите пункт «Device Options». Натисніть на нього.
 3. Виберіть «Language and Dictionaries», «Language», а потім українську мову.

Дочекайтесь, поки Кіндл перезавантажиться. Інтерфейс та мова вводу стануть українськими.

Отже, тепер ви знаєте не лише, як вийти в головне меню з книги, що читаєте. А й інші корисні речі, з якими точно зіштовхнетесь, користуючись Kindle. Розмінятись на більш нову електронну книгу Amazon або купити, якщо ще не маєте, можна в магазині AVIC – онлайн або в фізичних магазинах ритейлера в Харкові, Києві, Дніпрі та Одесі.

Читайте також