Головна Релакс «Як раніше» — вже не буде. Що ми змінили у компанії за 5 місяців війни?

«Як раніше» — вже не буде. Що ми змінили у компанії за 5 місяців війни?

mamabook
9 Переглядів
україна

україна

Wezom Академія уже понад 10 років допомагає українцям з різних куточків України та навіть з-за кордону отримувати нові знання та навички, освоювати нові digital-професії та відкривати нові горизонти. І мусимо вам зізнатися: за всі ці 10 років не було настільки непростого і відверто жахливого періоду, як той, що розпочався 24 лютого 2022 року…

Очевидно, що ми не могли продовжувати працювати в попередньому режимі. Наше рідне місто Херсон окуповане. Навчати студентів офлайн — нереально. Та навіть онлайн-процесси нам довелося суттєво переглянути.

Сьогодні хочемо поділитися деякими найважливішими змінами в житті та роботі Wezom Академії, котрі відбулися після 24 лютого…

Акцент на українській версії сайту

Звісно, сайт Wezom Академії вже давно є мультимовним. Проте ми вирішили трохи більше його українізувати.

Тепер за замовчуванням відкривається саме українська версія, а через кілька секунд на екрані зʼявляється кнопка вибору мови: українська чи російська. Далі в справу вступають cookie-файли, завдяки яким браузер запамʼятовує ваш вибір і кнопка при наступному вході не зʼявляється.

Невелика ремарка. Ми не стали відмовлятися від російської версії сайту, адже розуміємо, що досить велика частина наших українських студентів — російськомовна.Та вже найближчим часом, керуючись оновленими вимогами закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», зробимо саме українську версію сайту основною. Не виключаємо, що в майбутньому залишиться тільки україномовна версія.

робота

Серйозний перегляд сервісів, якими ми самі користуємось

Не будемо лукавити: деякі російські онлайн-сервіси та програми досить непогані. Але чи маємо ми моральне право користуватися ними в такий час? Ні! Тому на даний момент ми повністю відмовилися від будь-яких російських програмних продуктів. Використовуємо або українські аналоги (при наявності таких), або ж західні. В цілому перехід був легким та «безболісним».

Навчання в новому кабінеті та оновлений формат уроків

В перші дні та тижні війни навчальний процес в Wezom Академії в принципі зупинився. Самі розумієте: проводити заняття в той час, коли за вікном проїжджають російські танки та БТР — така собі ідея.

Проте ми не сиділи, склавши руки, і зробили декілька важливих речей:

  1. Оновили робочий кабінет для студентів, оптимізували його роботу, зробили зручнішим та більш функціональним.
  2. Допрацювали українську версію сайту, про що сказано трохи вище.
  3. Запустили оновлений формат уроків. На цьому пункті зупинимось детальніше. Через те, що проводити офлайн-заняття зараз неможливо, ми перевели весь офлайн в Zoom. Так само всі інтенсиви проходять виключно в онлайн-форматі.

І тут, мабуть, доречно пояснити, в чому зараз різниця між онлайн- і офлайн-курсами, доступними на сайті. Адже обидва формати значаться на сайті.

Головне! На цей час навчання відбувається виключно онлайн!

Різниця в тому, що при виборі офлайн-курсу студент буде більше взаємодіяти з викладачем, зможе активніше з ним комунікувати і отримувати своєчасні відповіді. В онлайн-курсах зворотний зв’язок з наставником, звісно, теж є. Але в меншій кількості.

Тобто, наприклад, обираючи онлайн чи офлайн курс «Frontend-розробка», ви в першу чергу обираєте формат взаємодії з викладачем. Сподіваємось, що зможемо повернутись до офлайн-формату якнайшвидше, але поки що це неможливо.

ноутбук

Використання сайту Академії як платформи допомоги українцям

Зараз ми дещо змінили підхід до ведення блогу на сайті. Більше розповідаємо про реалії українського IT в умовах війни, про діджитал-боротьбу, про необхідність працювати на економіку України, про круті українські сервіси на заміну російським.

Також ми додали на сайт посилання на сторінку допомоги Україні: https://war.ukraine.ua/support-ukraine/.

Ми всією командою Wezom Академії віримо в якнайшвидшу перемогу України і мріємо про повернення до нормального життя. Попереду ще дуже багато роботи. І ми просто не маємо права опускати руки!

Тому — діємо!

Читайте також