Головна Краса Як продати волосся дорого: куди здавати та скільки платять?

Як продати волосся дорого: куди здавати та скільки платять?

mamabook
20 Переглядів

Натуральне здорове волосся – не лише причина для гордості. Це ще й певна інвестиція. Адже довгі доглянуті локони можна відрощувати та кожні декілька років відрізати їх з метою вигідного продажу. Звісно, це не може бути єдиним і головним методом заробітку, проте періодично жінка може відрізати косу, аби отримати за нею немалу плату. Для статистики: у середньому волосся відростає на 12-15 см за один рік. Дізнайтеся, за скільки можна продати волосся, а головне – до кого звертатися з такою пропозицією?

Відвідайте сайт

На спеціалізованому ресурсі prodat-volosy.site представлена детальна інформація про етапи збору волосся, оцінки його якості та вартості. Компанія займається купівлею натурального волосся вже понад 10 років, тож зарекомендувала себе на ринку як покупець із високою вартістю. Нерідко в салонах краси занижають ціну за волосся – навіть якісне та нефарбоване. І якщо ваша дитина-підліток вперше вирішила радикально змінити зачіску, то здача волосся ще й стане чудовим варіантом заробітку.

Яке волосся приймають?

Врахувати слід декілька факторів, оскільки вони й визначають остаточну вартість. Щоб здати волосся, воно повинно відповідати таким критеріям:

  • його власниця повинна бути жінка чи двічинка-слов’янка;
  • волосся не повинно мати ознак частково посивіння;
  • локони потрібні чисті – без слідів паразитів (гниди, воші);
  • довжина має значення – хвіст не повинен бути коротше 45 см.

Зверніть увагу, сиве волосся також можна продати. Але за умови, що воно вже сиве повністю, на 100%.

Не приймують такі локони:

  • посічені, сухі;
  • рідке та тонке волосся (худий хвіст, що важить менше 70 г);
  • волосся, що нарощувалося;
  • локони після хімічної завивки.

волосся

Як підготуватися до продажу?

Перш ніж продати волосся, його слід заздалегідь оцінити. Зв’яжіться на сайті із менеджером компанії, аби попередньо оцінити стан вашого волосся. Потрібно буде зробити фото із сантиметровою стрічкою, щоб чітко визначитися із запланованою довжиною. Також потрібне фото щільно заплетеної коси – так можна зрозуміти, наскільки волосся міцне та густе.

Підготовка до стрижки не потребує особливих зусиль. Волосся слід помити із шампунем та використати зволожуючий бальзам, маску чи кондиціонер. Це необхідно, аби волосся добре розчісувалося, не плуталося. Потім його слід висушити, після чого поїхати до салону. Стрижка відбувається під наглядом та контролем менеджера.

лупа

Яка ціна?

Вартість залежить від стану волосся, його довжини. Також, чи фарбувалося воно, чи є вже повністю сивим. Ще один критерій оцінки – це колір чи відтінок. Приміром, 100 г фарбованого волосся з довжиною хвоста від 55 см можна гарантовано отримати 2000 грн. У той час як натуральне волосся шатен-відтінку такої ж довжини буде коштувати не менше 4000 грн.

Читайте також