Головна Здоров'я Як правильно використовувати ополіскувач для рота та для чого він потрібен?

Як правильно використовувати ополіскувач для рота та для чого він потрібен?

mamabook
111 Переглядів
ополаскиватель

ополаскиватель

Найкращий одяг, блискуче взуття, розкішна сумка та прекрасний макіяж не врятують перше враження про Вас, якщо подих буде не свіжим. Догляд за ротовою порожниною є надзвичайно важливим, не говорячи про загальний стан зубів, подих може багато що розповісти про людину. Використання зубної пасти та щітки може бути недостатньо для повноцінного догляду за ротом, тому потрібно додавати ще ополіскувач. Придбати його дуже легко, за посилання watsons.ua/ru/2771/brand/listerine представлений широкий та якісний асортимент.

Основні правила догляду за ротовою порожниною

Білосніжна посмішка – це запорука привабливого зовнішнього вигляду, а для того аби цього досягти необхідно регулярно практикувати засоби для гігієни рота. Необхідно двічі на добу чистити не лише зуби, а й ясна, адже часто там накопичуються залишки їжі та загострюються запальні процеси. Відвідування стоматолога допоможе вчасно побороти усі проблеми та уникнути небажаних наслідків. Важливо пам’ятати, що досягнути максимального результати можна лише при регулярному та комплексному використанні всіх засобів для ідеальної стоматологічної гігієни.

Різновиди ополіскувачів

Одним із прогресивних та важливим елементом загальної гігієни рота є саме ополіскувач. При його виборі, у першу чергу, потрібно враховувати цілі його використання, а саме якщо Ви хочете просто мати свіжий подих та краще вичистити рот, то підійде профілактичний. Якщо Ви страждаєте на запальні процеси, чутливість, жовтизну, утворення зубного нальоту – краще обирати лікувальні. Ці два види кардинально різняться своїм складом та властивостями, тому вибір є важливим. Але усі лікувальні поділяються на окремі лінійки, що акцентують свою увагу на проблемних ділянках та чітко працюють на усунення турбуючої проблеми.

зуби

Причини використання ополіскувачів

1. Бактерії та боротьба з їх наявністю. Стоматологи активно говорять про те, що навіть при ретельному чищенні зубів вимити весь бруд та залишки їжі неможливо, а полоскання рота ополіскувачами дозволяє вимите важкодоступні ділянки та збільшити рівень турботи про стан зубів. Адже, бактерії є на язиці, ділянках щік, ясна та горлі.

2. Зменшення каріозу. Наявність такої проблеми є дуже розповсюдженою та провокує її низький рівень захисту емалі. Для того аби зміцнити її, потрібно використовувати ополіскувачі, що мають у складі фтор. Після їх використання у ротовій порожнині формується кислотне середовище, яке допомагає зруйнувати виникнення таких недоліків.

3. Професійна очистка твердих відкладень. Двічі на рік потрібно не лише змінювати зубну щітку, а й робити професійне чищення зубів у стоматолога спеціальними засобами та пристроями, адже на зубах утворюються камінь, наліт та затвердіння, які потрібно прибирати. Але для того, аби зменшити їх появу, використання ополіскувачів ефективно на щоденній основі приберуть ще м’який наліт та не дадуть можливості його стати твердим.

4. Усунення жовтизни та збереження білизни зубів. Часте вживання алкоголю, куріння сигарет, недостатній догляд роблять колір Ваших зубів не дуже привабливим. Так, звичайно, Ви завжди можете відбилити зуби у лікаря, але ця процедура є дуже шкідливою для зубної емалі. Тому, спеціальні лікувальні ополіскувачі збережуть природну білизну та зменшать Ваші проблеми.

Читайте також