Головна Дошкільнята Як правильно вибрати дитячий пуховик

Як правильно вибрати дитячий пуховик

mamabook
6 Переглядів
зима

зима

Пуховик – базова річ у гардеробі дорослого й дитини. Це найнадійніший спосіб захистити малюка від морозу, вітру й снігу. Оскільки пуховики значно довші за класичні теплі куртки, цей варіант верхнього одягу більш щільно прилягає до тіла. Різна щільність пуховиків дозволяє обрати моделі для дуже морозної погоди або носіння в період міжсезоння. Якісні та стильні зимові куртки для дітей і підлітків представлені на https://babyfashion.com.ua/canadiens. Ми ж підкажемо, на що слід звертати увагу при виборі зимового верхнього одягу для дівчаток і хлопчиків.

Якість утеплювача

Саме від цього показника залежить комфортність верхнього одягу. Попри загальноприйняту думку, якісний утеплювач не обов’язково повинен бути у вигляді натурального пуху. Штучні утеплювачі нерідко відрізняються значно більшою кількістю переваг. Серед них – тривалість використання та легкість чистки.

У будь-якому випадку, дешевий пуховик не стане надійним захистом для дитини в зимову погоду. Зверніть увагу на репутацію дитячого виробника, а також щільність наповнювача.

взуття

Якщо ви все-таки зробили свій вибір на користь натурального утеплювача, то оптимальним вважається таке співвідношення: 90% пуху та 10% – перо. Якщо перо буде в більшій кількості, то такий наповнювач менш теплий, з часом збивається в одну масу. Також пір’я почнуть активно пробиватися через шви пуховика, що зіпсує його естетичний зовнішній вигляд.

Базові паради з вибору зимової куртки:

  • Обирайте лише довгі моделі, що надійно захищають від продування.
  • Низ куртки та манжети повинні бути на широких резинках – це також додатковий захист від холоду.
  • Важливо, аби куртка була приталеною та фіксувала на талії ременем.
  • Для підлітків вдалим варіантом буде куртка-парка.
  • Обирайте моделі з мінімальною кількість декор-елементів. Діти часто гублять їх або ж можуть травмуватися.
  • Колір також має важливе значення. Для дошкільнят недоцільно купувати світлі куртки – лише темні та принтовані, аби маскувати бруд.

зима

Ще одне практичне рішення для дітей – це двосторонні куртки. Вони відрізняються кольорами, тож дають можливість змінювати гардероб у межах одного сезону. Вигідними та зручними моделями є куртки-трансформери, у яких можна від’єднати капюшон та навіть рукава.

Читайте також