Головна Релакс Як правильно оформити виїзний рекламний захід?

Як правильно оформити виїзний рекламний захід?

mamabook
9 Переглядів
киев

віндер

Рекламні заходи часто проводяться на свіжому повітрі, десь за містом, чи просто на вулиці. Це можуть бути ярмарки, виставки та різні презентації. І підкреслити ці події можна за допомогою віндерів. Замовити їхнє виготовлення можна в компанії «Лакор» https://lakor.com.ua/nashi-poslugy/praporna-produktsia/promo-prapory-vinder/.

Переваги замовлення віндерів

Віндерами називають компактні та прості вуличні прапори, які стануть чудовим доповненням будь-якої події. До комплектації також входять флагштоки та підставки. Цей вид стягів використовується виключно у рекламних цілях та підходить для розміщення, як на вулиці, так і всередині приміщень. Переваги використання віндерів:

  • Легкість у транспортуванні, адже такі конструкції легко збираються та розбираються. до того ж, вага самого алюмінієвого флагштоку не є великою. 
  • Швидкість монтажу. Встановлювати такі вироби можна без додаткового інструменту, достатньо просто скористатися простими ручними діями.
  • Стійкість до погодних умов. Віндерами не страшні сонячні промені та вітри. Їх видно за будь-якої погоди, вони будуть чудово виконувати свої функції.

Класифікувати віндери можна за розміром полотна та формою. Найбільш популярними є:

  • Вітрила. Візуально саме такої форми, навіть при незначному вітрі полотна будуть гарно розвіватися та майоріти здалеку. 
  • Перо. Розміщується на флагштоках, нагадує пір’їну.
  • Крапля. Відрізняється оригінальним дизайном, чудово виділяється на фоні інших.
  • Пляжні. За формою як хвиля.
  • Летючі. Таким віндерам притаманні форми крил.

Найбільш популярними варіантами є Вітрила та Крапля. Форма та конструкція різні, також відрізняються кількістю ребер жорсткості. Надати стягу потрібної форми можна за допомогою скловолокна. Нанесення рекламних слоганів відбувається на міцній та цупкій сітці, а завдяки сублімаційному друку зображення отримує чіткі та яскраві кольори.

Перевірена якість від «Лакор»

«Лакор» пропонує велику кількість послуг, у тому числі і виготовлення віндерів. Компанія гарантує чудову якість та креативні рішення. Дизайнери готові розробити унікальні віндери за макетом клієнта або створити власне, креативне рішення із урахуванням усіх побажань замовника. Сучасне обладнання та новітні підходи гарантують досягнення чудового результату.

Читайте також