Головна Релакс Як правильно обрати сувенір, який залишиться на приємну згадку на довгі роки?

Як правильно обрати сувенір, який залишиться на приємну згадку на довгі роки?

mamabook
26 Переглядів
мультирамка

мультирамка

Сувенір – це невеличка річ, яка призначена для того, щоб залишити для когось згадку про подію, подорож, зустріч с особливою людиною, знайомство, співпрацю. Привід може бути різним, але мета одна – це приємна згадка, тому треба підійти до вибору з розумом.

Яким має бути сувенір, щоб сподобався та не потрапив у смітник?

Дуже часто люди дарують сувеніри, які радують тільки в момент отримання, а далі обертаються на звичайний збірник пилу, який починає дратувати. Наприклад, маленькі статуетки (дівчина, слоник, собака тощо) з невиразним видом, якими завалені полиці магазинів. Напевно вам теж не раз дарували щось таке.

Щоб ваш сувенір не перетворився на таку річ, потрібно правильно його вибрати. Є три критерії правильного вибору презенту, він повинен:

  • бути корисним та функціональним;
  • мати оригінальний дизайн та привабливе оформлення;
  • бути якісним, а не виглядати «дешевкою».

Порада! Якщо даруєте щось на згадку іноземному другу чи партнеру, не допускайте, щоб на етикетці був напис «Made in China».

декор

Як і де в Україні купити оригінальний та незвичайний сувенір?

Якісну та оригінальну сувенірну продукцію в Україні можна купити в інтернет-магазині ZIROZOK. На сайті на вас чекає хороший вибір та цілий клондайк ідей, а кожна річ – особлива, над її створенням попрацювала ціла група креативних майстрів.

Давайте розглянемо можливі варіанти сувенірів, які будуть приємними, цікавими, корисними та залишаться на згадку надовго. Обрати можна:

  • яскраву та виконану в оригінальному дизайні дерев’яну підставку під напої чи набір таких підставок;
  • настінну дерев’яну ключницю, виконану в стильному та привабливому дизайні, яка стане прикрасою передпокою, та при цьому вирішить проблему розкиданих ключів;
  • настільні органайзери, які допоможуть привести все до ладу на столі та підтримують затишок у приміщенні;
  • оригінальні серветниці ексклюзивних форм та в незвичайному дизайні;
  • музичні скрині.

Це лише декілька прикладів, а ідей дуже багато. Обрати можна на будь-який смак і бюджет. Не забувайте, що подарунок не обов’язково має бути коштовним, частіше прості, але з розумом підібрані презенти залишаються приємною згадкою на багато років.

іграшки

Дерев’яні сувеніри: особливості

Сувенірна продукція, яка представлена в магазинах, може бути виготовлена з різних матеріалів. Сучасним трендом стали дерев’яні вироби. Вони виграють натуральністю, безпечністю, екологічністю, міцністю, а найголовніше – особливим природним шармом.

Читайте також