Головна Релакс Як правильно чистити та зберігати контактні лінзи

Як правильно чистити та зберігати контактні лінзи

mamabook
45 Переглядів
линза

линза

Погіршення зору – одна з головних проблем сучасності. Від неї страждає дедалі більше школярів та студентів, офісних працівників. За статистикою, понад 70% людей різного віку сьогодні мають проблеми із гостротою зору. І якщо раніше окуляри були стандартним методом корекції, то сьогодні дедалі більше пацієнтів дбають про свій власний комфорт. Вони не хочуть обмежуватися свою фізичну активність та змінювати зовнішній вигляд. І це дозволяють зробити контактні лінзи. На сайті магазину https://glazok.net.ua/ представлений великий вибір лінз та необхідних аксесуарів до них: контейнери, розчини, пінцети. Дізнайтеся, як правильно доглядати за цією категорією товарів, аби не псувати їхню якість.

Як правильно чистити контактні лінзи

Це важливий етап у використанні виробів. Адже від якості очищення залежить, як довго вони зможуть прослужити.  Для очищення потрібно дотримуватися таких кроків:

  1. Спочатку слід ретельно помити руки з милом та водою, а потім обсушити їх паперовим рушником. Не використовуйте махровий виріб, адже ворсинки будуть на ваших руках та на лінзах.
  2. Вийміть лінзу з ока та помістіть її на долоню.
  3. Додайте до лінзи кілька крапель спеціального засобу для очищення.
  4. Роблячи обертальні рухи, протріть лінзу за допомогою подушечок пальців.
  5. Промийте лінзу стерильним фізіологічним розчином, щоб змити засіб для очищення.
  6. Помістіть лінзу в контейнер для зберігання, наповнений стерильним фізіологічним розчином.
  7. Повторіть ті ж самі кроки з другою лінзою.

Важливо дотримуватися інструкцій з очищення та дезінфекції, розроблених виробником. На сайті https://glazok.net.ua/ ви можете підібрати розчини для догляду за контактними лінзами різних виробників.

линзы

Чи можна спати з контактними лінзами?

На сьогодні існують лінзи, призначені виключно для нічної корекції зору. І ці вироби не носять вдень. Це особливий спосіб лікування. І ці вироби мають свою відповідну назву – ортокератологічні лінзи, які не слід плутати з  контактними. А от їх не рекомендується не знімати перед сном. Це небезпечно. Лінза буде порушувати надходження кисню до очей, що погіршить їхнє живлення. Крім того, на поверхні лінз можуть залишатися забруднення, які також можуть стати причиною занесення інфекції. Тому перед сном обов’язокво слід знімати та очищувати контактні лінзи.

Як часто потрібно міняти контактні лінзи?

Цей показник не є однаковим для всіх видів виробів. Рекомендується дотримуватися інструкцій від виробника контактних лінз, оскільки рекомендований термін їх використання може відрізнятися для різних типів. Зазвичай м’які контактні лінзи потрібно замінювати кожні 2 або 4 тижні. Деякі види жорстких контактних лінз можуть використовуватися протягом кількох років – за умови регулярного огляду в лікаря-офтальмолога. Проте, якщо ви відчуваєте дискомфорт або погіршення зору під час використання контактних лінз, слід звернутися до спеціаліста для оцінки стану та рекомендацій щодо частоти заміни лінз. На сайті https://glazok.net.ua/ ви можете підібрати різни типи контактних лінз. Представлені вироби різних брендів, а також лінзи різного призначення.

Читайте також