Головна Релакс Як правильно зрізати гриби

Як правильно зрізати гриби

mamabook
314 Переглядів

Грибы в рационе ребенкаОсінь – грибний сезон. Наступного дня після дощу можна сміливо йти до лісу у пошкуках гарних молодих грибів. Але варто правильно збирати гриби, не псуючи грибниці. Адже варварське відношення до дарів лісу можете призвести до руйнування усієї грибної колонії.

Тож якщо ви хочете регулярно збирати гриби в одних і тих же місцях, і щоб грибів усім вистачало – зрізати осінні плоди слід правильно!

Чому грибниця важлива для росту грибів?
Тому що із грибниці гриби отримують поживні речовини та воду. Грибниця – це місце кріплення гриба і його фіксація у грунті. Грибниця, подібно корінням рослин, постачає тілу гриба усе необхідне для росту та розвитку. 

Правильне зрізання грибів
Звісно, з однієї грибниці виростає багато грибів, але значне її пошкодження може принести шкоду всім. Зрізати гриби потрібно обережно, щоб не подкодити грибницю. Ведіть себе в лісі пристойно, ви ж в гостях. Якщо ненароком зрізали старий і червивий гриб і зовсім не збираєтеся нести таку сумнівну «здобич» додому — наколіть його на сучок спорами вниз. Тіло висохне, спори розлетяться і дадуть початок новим грибниці.

Не треба топтати та знищувати поганки і мухомори. Ці сорти отруйні для людини, але ними цілком можуть харчуватися і лікуватися лосі і білки, ведмеді і олені, глухарі і тетерева, сойки, куріпки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загадки про їстівні гриби українською мовою 

Одяг та аксесуари в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Одяг та аксесуари в українському стилі (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також