Головна Дошкільнята Як правильно та безпечно лікувати застуду у дитини

Як правильно та безпечно лікувати застуду у дитини

mamabook
195 Переглядів

Вкусные рецепты от простуды для детейЗастуда традиційно вважається несерйозним захворюванням. Нерідко організм самостійно здатен впоратись з недугом – без використання медикаментів. Але такі твердження справделиві лише для дорослих. Бо у випадку дитячої застуди можливі ускладнення,  якщо неправильно або зовсім не лікувати дитину. Деякі методи лікування вже майже легендарні, але це не означає, що всі вони зможуть допомогти. Тому давай визначимо всі способи, які допоможуть повернути здоров’я малюку.

Якщо по-науковому

Застуда – це захворювання, що характеризується запаленням верхніх дихальних шляхів, а також переліком дуже різних симптомів, які можна усунути тільки при комплексному вирішенні простудних проблем. До простуди часто приєднується і цілий ряд інших захворювань, у тому числі інфекційних, запальних процесів . А це ще раз нагадує про те, що нехтувати серйозним лікуванням проблеми чревато наслідками.

Причини дитячої застуди

Найчастіше дитина застуджується при температурних коливаннях повітря, а також його вологості. Застуда не змусить себе чекати, якщо дитина переохолодилася або просто сильно замерзла у ніжки, горло і т.д. Та й ти помічала, що є групка малюків, повз яких жодна хвороба не проходить, не зачепивши їх. Причиною тому – низька опірність організму дитини до різних інфекцій, знижений імунітет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно викликати дитячого лікаря

Головні ознаки застуди у дитини

Коли дитина застуджується, її може мучити ломота у всьому тілі, а без носової хустинки через нежить не можна й кроку ступити. Також дитина може скаржитися на біль у горлі, а на перших порах ти будеш спостерігати сухий кашель і чхання. Ну і щоб боротися з усім цим нещастям, організм включає свій головний захист – температуру, іноді підвищуючи її до недозволених вершин.

Як лікувати

Щоб позбавити дитину від застуди та її симптомів, важливо позбутися її першопричини, а саме інфекцій і вірусів, які потрапили і розмножуються в організмі дитини.

Не варто недооцінювати здатність організму до самозахисту і відмовлятися від засобів, що підвищують імунітет. Для цього існує дуже багато засобів, починаючи від настоянок народної медицини і закінчуючи медичними препаратами, призначеними для дітей.

Пам’ятай, що важливо не нашкодити, а тому ні в якому разі не розтирай дитину горілкою та іншими зігріваючими препаратами, коли у неї температура. Це ж стосується і гірчичників. Якщо температура нормальна, вдатися до вищевказаних засобів цілком корисно. Можна практикувати зігрівальні компреси.

Ну а далі необхідне симптоматичне лікування: за допомогою медичних препаратів і засобів народної медицини потрібно вилікувати кашель, позбавивши дитину від накопиченого в легенях слизу. Важливо позбавити дитину від нежитю, але краще, якщо спрей або крапельки для носа вам призначить лікар. Допоможе вам і прогрівання носика.

А ще не забувай, що малюк потребує великої кількості теплих напоїв. І сама розумієш, що малюк потребує постійного догляду, свіжого повітря і легкої їжі.

эрудит, игра, ерудит, настільні ігри, гра, товар

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також