Головна Релакс Як посмажити каштани

Як посмажити каштани

mamabook
144 Переглядів

каштан, каштаныКаштани – дуже корисний і доступний продукт. Виявляється, ще й дуже смачний. Каштани можна приготувати різними способами.

Які каштани можна готувати
Перш ніж почати готувати, опустіть усі каштани в ємність з водою. Ті, які спливли — на жаль, зіпсовані і вже не підходять для вживання. А ті, які залишилися лежати на дні — сміливо беріть на смаження. 

Як смажити каштани на сковорідці
У каштанах міститься велика кількість соку. При високій температурі він перетворюється на пару, і за рахунок внутрішнього тиску, горіх може вибухнути.

Щоб цього уникнути, потрібно запам’ятати головне правило. Спочатку їх потрібно проткнути на третину виделкою або зробити глибокий хрестоподібний надріз ножем на хвостиках каштанів.

Отже, зараз вам знадобиться сковорідка (не тефлонова), вода і серветки. На сковорідку викладаються каштани, які накривають змоченими у воді серветками (для того, щоб каштани не пересохли і не затверділи). На повільному вогні готують близько 20-25 хвилин, періодично помішуючи між собою. Альтернативний варіант — готувати в сковороді з невеликою кількістю води — буквально три-чотири столові ложки.

Для визначення готовності необхідно злегка здавити горіх. Якщо оболонка піддається і легко знімається, ваші каштани готові. Можна посипати їх сіллю або цукром, на ваш смак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт “Яблука в карамелі”

Як смажити каштани в мікрохвильовій плиті 
Це досить легкий спосіб приготування.

Як і в першому способі, спочатку потрібно надрізати каштани. Далі, викладаємо їх у ємність і туди ж наливаємо підсолену воду (так, щоб вона закривала приблизно 1/3 горіхів). Готуємо на максимальній потужності 4-5 хвилин. Спосіб визначення готовності — той самий.

Потрібно відзначити, що їсти каштани потрібно прямо з печі, оскільки готові смажені каштани швидко втрачають свій виражений смак. Тому не рекомендується готувати каштани про запас.

Смачного!

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також