Головна Здоров'я Як полоскати горло фурациліном

Як полоскати горло фурациліном

mamabook
1521 Переглядів

ПростудаПолоскання – один з найбезпечніших та найефективніших методів лікування горла. Він універсальний, оскільки підходить дітям та дорослим. Як тільки дитина досягла віку, коли здатна самостійно полоскати горло, не ковтаючи при цьому рідину, – час привчати дитину лікуватись саме у такий спосіб. До того ж, полоскання – це єдиний безпечний метод лікування горла для вагітних жінок.

Інструкції з використання “Фурациліна” підготував наш сайт Mamabook 

Чим корисне полоскання
Відмовтесь від таблеток, що призначені для лікування захворювань горла. Зазвичай вони лише маскують проблему, а не вирішують її. Більшість з цих таблеток знімають больове відчуття, першіння у горлі, проте захворювання продовжує розвиватися. Тим більше, чимало таблеток викликають побічні ефекти від органів шлунково-кишечного тракту. Найчастіше регулярний прийом таблеток від горла призводить до появи печії, а людям із захворюваннями шлунку (гастрит, виразка) взагалі бажано не вживати такі таблетки та льодяники, оскільки вони мають активний склад і сильно подразнюють слизову. 

При яких захворюваннях призначають полоскання «Фурациліном»
Всі види ангіни, тонзиліт, запальні процеси ротової порожнини, гнійні рани на тілі, опіки, хронічні отіти. 

Форми випуску «Фурациліна»
Таблетки, розчин 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чай від грипу та застуди – 5 найкращих рецептів

Як правильно полоскати горло
Якщо «Фурацилін» ви купили у розчині, то чітко дотримуйтесь дозувань, вказаних в інструкції. Але зручніше користуватися цим лікувальним засобом у вигляді таблеток, оскільки їх можна брати в дорогу. Готується розчин для полоскання так: в теплу (не гарячу!) кип’ячену воду об’ємом 150 мл покладіть 2 таблетки «Фурацилін». Дайте їм намокнути 5 хвилин, а потім розмішайте до повного розчинення.  Ополощіть горло, набираючи розчин невеликими ковтками. Намагайтесь якнайдалі закидати голову, аби розчин максимально глибоко потравляв у гортань. Спльовуйте і полощіть повторно. Не поспішайте. Чим повільніше триває процес – тим ретельніше вам вдасться обробити запалену ділянку горла. Важливо! Ополощіть також всю ротову порожнину, оскільки збудники інфекції ховаються і в пазухах щік, на поверхні язика, ясен. 

Як часто полоскати горло «Фурациліном»
По-перше, після полоскання ви не повинні 30-40- хвилини нічого їсти та пити. По-друге, полоскання потрібно повторювати кожні 2 години в перші дні захворювання – і вже зменшувати по мірі  спадання больового ефекту.  

Будьте здорові!  

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також