Головна Релакс Як перетворити звичайний телевізор на Smart TV?

Як перетворити звичайний телевізор на Smart TV?

mamabook
51 Переглядів
інтер'єр

інтер'єр

За останні роки виникла справжня мода на «розумні» телевізори серед українців. Адже це вже повноцінні багатофункціональні телевізори з величезним екраном та можливістю використовувати його в якості монітора до персонального комп’ютера. Проте коштують Smart TV непомірно дорого. Виникає логічне запитання: чи варто витрачати такі кошти на сучасні домашні гаджети, якщо зробити «розумним» можна навіть звичайну модель телевізора? Достатньо придбати Смарт ТВ приставку. Великий вибір приставок представлений на сайті https://www.satmarket.com.ua/dir_smart_tv_box_android.htm. Ми ж підкажемо, що варто враховувати при виборі цієї техніки.

Що це за прилад?

Смарт приставка до ТВ – це мультимедійне обладнання з численними додатковими функціями. В технічні характеристики прилада, окрім пошуку та відтворення каналів у цифровій якості, закладені сучасні можливості:

  • Відтворення відео в чудовій якості.
  • Пошук інформації через інтернет.
  • Запуск ігор.

Можна сказати, що приставка – це своєрідний міні-комп’ютер із вбудованою багатофункціональною оперативною системою. Адже смарт-приставка може підключатися до wi-fi та інтернету.

Ребенок

Поради з вибору Смарт ТВ приставки

Порада 1. Зверніть увагу на кількість вбудованої пам’яті. Для системи Android варто обрати приставку з об’ємом пам’яті не менше, ніж 8 ГБ. Саме такий об’єм дозволить вам встановлювати необхідні додатки та завантажити й зберегти собі декілька улюблених фильмів. Для системи Windows необхідно обирати об’єм пам’яті з розрахунку, що сама ОП займає близько 12-14 ГБ. Тобто на приставці з пам’яттю лише в 16 ГБ ви не зможете встановити необхідні програми.

Порада 2. Важливим критерієм вибору є кількість оперативної пам’яті. Для Android підійде оперативки об’ємом 2 ГБ, але мінімум в 1 ГБ. Для Windows оптимальним варіантом вважається оперативка в 3 ГБ чи більше.

Порада 3. Підтримка HD. Обирайте смарт-приставку з підтримкою хоча б Full HD, але для телевізорів старих моделей функція HD буде даремною. Вони просто не зможуть відтворити відео з таким розширенням.

Порада 4. Можливість підключення додаткових карт пам’яті. Micro SD карти або флешки вміщують на собі численну кількість фільмів. Windows зчитують флеш-карти завжди, а от ОС Androidне завжди працює з ними. Тому варто звернути увагу на слот під Micro SD карти та максимально можливу кількість пам’яті. В ідеалі – не менше 32 ГБ.

Читайте також