Головна Дошкільнята Як обути дитину по погоді: основні правила вибору взуття

Як обути дитину по погоді: основні правила вибору взуття

mamabook
84 Переглядів
зима

Восени та навесні бувають тумани та холодні дощі, пронизливий вітер і тепле сонечко. Тому батькам для дитини треба обирати демісезонне взуття. Це комфортні моделі, які захистять від стихії та попіклуються про здоров’я ніг. Розказуємо, що це за взуття та як його вибрати.

Характеристика взуття для мінливої погоди

Спершу розберемося, що таке демісезонне взуття. Це моделі, які придатні для носіння навесні та восени. Вибираючи взуття дитяче демісезонне, зверніть увагу на такі характеристики:

  1. Водонепроникна поверхня. Це забезпечить натуральна шкіра або нубук високої якості та подвійні шви. Іноді матеріали та місця фіксації підошви до верху додатково просочують водовідштовхувальними засобами.
  2. Антиковзна гнучка, але міцна підошва. Мокрий асфальт з частками землі та листям не повинні стати перешкодою для прогулянки.
  3. Закритість моделі. У мінливих погодних умовах взуття повинно забезпечувати помірну теплоізоляцію. В залежності від температури на вулиці верхній край моделі може бути як на рівні, так і вище щиколотки.

Ще один важливий момент у розв’язанні питання, як правильно вибрати взуття демісезонне, – підтримка та амортизація стопи. Це забезпечує анатомічно правильний розвиток стопи та склепінь. Під цю характеристику оптимально підходить ортопедичне взуття. Крім того, воно буває демісезонним, але про це у наступному пункті.

Як вибрати ортопедичне взуття для дітей на демісезон?

Сьогодні стильним ортопедичним взуття майже нікого не здивувати. Зовні воно майже не відрізняється від звичайного. Ось кілька порад, як правильно вибрати демісезонне ортопедичне взуття для дитини:

  1. Проконсультуйтеся з ортопедом. Лікар після огляду скаже, з якими саме особливостями слід обрати модель. Наприклад, антиварусне взуття дитяче необхідне при корекції або лікуванні варусної деформації ніг.
  2. Виміряйте дитячу стопу. Так, перед тим, як вибрати розмір взуття дитині, треба зняти певні мірки. Для цього покладіть на підлогу два аркуші білого паперу, поставте дитину зверху. Обведіть стопи, тримаючи олівець або фломастер строго перпендикулярно до підлоги. Тепер виміряйте довжину між кінцем п’яти та кінцем великого пальця, округливши найбільший з результатів у більшу сторону. Цей результат порівняйте з розмірною сіткою виробника. Додайте кілька міліметрів запасу.
  3. Не купуйте взуття “на виріст”. Воно повинно пасувати прямо зараз, не бути ані занадто великим, ані занадто малим.

Дайте дитині можливість випробувати вибрану модель на зручність та погуляти в ній вдома. Потім це найкраще ортопедичне взуття для дітей можна повернути або обміняти. Більше деталей можна отримати у консультантів Олві.

Чоботи ортопедичні дитячі: яким має бути якісне взуття

В них повинно бути комфортно, зручно й сухо. І такі ортопедичні чоботи дитячі мають подобатись малечі, тому давайте їй обрати хоча б колір. До речі, класні моделі можна вибрати в онлайн-каталозі магазину Olvi. Тут представлені демісезонні дитячі ортопедичні черевики та кросівки будь-якого фасону та забарвлення. В них дитина буде почуватися комфортно, а стопи відчуватимуть належну підтримку. Також в онлайн-каталозі можна придивитися до взуття на зиму.

За матеріалами: https://olvi.ua/ua/

Читайте також