Головна Релакс Як обрати дитячий самокат для початківців: поради від українського постачальника Westvelo

Як обрати дитячий самокат для початківців: поради від українського постачальника Westvelo

mamabook
63 Переглядів
Westvelo

Westvelo

Діти обожнюють кататися на дворі та вулицями, а це має додаткову користь — позитивно впливає на фізичний розвиток. Найулюбленіший серед дівчат і хлопців сьогодні вид транспорту — дитячі самокати. Виробники пропонують безліч моделей з цікавими та корисними аксесуарами, підвищенням безпеки та зручним керуванням. Проте для початківців варто правильно підібрати перший самокат, на якому вони навчатимуться без проблем.

Сучасні дитячі самокати: види моделей та поради для вибору від фахівців Вествело

Для докладного знайомства з моделями не варто робити помилки та отримувати негативні наслідки: краще ознайомитися з корисною інформацією. Сучасні дитячі самокати можуть мати різні характеристики — кожна відповідна конкретному запиту.

Якщо батьки прагнуть вибрати найкращий для дитини варіант та купити самокат дитячий правильно, варто дізнатися про актуальні пропозиції від сучасних виробників:

  1. Існують моделі з різною кількістю коліс. Для найменших краще вибрати транспорт, який допомагає безпечно та просто вивчити техніку керування. В такому випадку варто купити триколісний самокат — це ліпший варіант для початківців. Найбезпечніші моделі мають сидіння та ручки для керування батьками — це самокати для дітей від 2-3 років. Для дітей з досвідом катання вже можна купити самокат двоколісний — це може бути легка складна модель, яка підходить для хлопців та дівчат приблизно від 7 років.
  2. Виробники пропонують різні системи виконання поворотів. Класичні моделі з поворотами кермом — варіант для досвідчених дітей, а для початківців краще купити дитячий самокат недорого з технікою виконання нахилів.
  3. Моделі для малечі як правило не складаються, адже вони виконуються з легких полімерних матеріалів в поєднанні з металевими та просто не займають багато місця. А самокати складні — гарний варіант для простоти зберігання, компактності. Подібні моделі мають додаткові механізми та важать більше.

Westvelo

Щоб вибрати ідеальний варіант для вашої дитини, скористайтеся рекомендаціями від досвідчених консультантів інтернет-магазину Вествело:

  • спочатку визначте ріст вашої дитини, а також врахуйте її вік — від цього залежить вид самоката;
  • відповідні характеристики — висота керма та деки (для дітей від 7 років, як правило, купують моделі з регулюванням висоти керма — це гарантує тривалість користування);
  • зверніть увагу на жорсткість коліс та підвіски;
  • велике значення мають матеріал самоката та якість його виготовлення.

Виключно якісні моделі від перевірених виробників завжди можна знайти на сайті westvelo.com.ua, де також консультанти надають корисну допомогу у виборі самокатів.

Висновок: вибрати самокат дитячий двоколісний або триколісний варто відповідно досвіду дитини — а Westvelo допоможе

Можна підкреслити, що транспорт має бути безпечним. Відповідно, краще купити для найменших дітей самокат дитячий триколісний, а двоколісна модель — ідеальне рішення для дитини з гарним досвідом керування. Перший транспорт може мати додаткові елементи для підвищення безпеки та зручності навчання. Якщо діти вже долають великі відстані, сміливо можна купувати серйозні моделі, а для зацікавлених підлітків існують спеціальні трюкові самокати. Будь-який вид транспорту ви можете вибрати та замовити з доставкою по каталогу веломагазину Westvelo: саме тут можна заощадити бюджет, вигідно купити брендовий велотовар, зручно підібрати дитячий самокат завдяки допомозі консультантів.

Читайте також