Головна Здоров'я Як не заразитися коронавірусом: 5 порад відомого лікаря з Німеччини

Як не заразитися коронавірусом: 5 порад відомого лікаря з Німеччини

mamabook
1791 Переглядів
Коронавірус

КоронавірусКоронавірус небезпечний при послабленому імунітеті. І його активне укріплення разом із ретельним миттям рук допоможе захиститися від зараження – пояснює німецький лікар Михаель Фельд.

Поради відомого німецького спеціаліста вже опублікував найпопулярніший у Німеччині таблоїд «Більд».

Порада 1. Полоскати горло

Знезаразити горло можна полосканням розчином хлоргексидину. Якщо відчуваєте дискомфорт, першіння в горлі, то лікар радить виконувати цю процедуру 3 рази на тиждень. У якості профілактики варто полоскати горло щоразу, як ви повертаєтеся з вулиці додому.

Порада 2. Вживати вітамін D

Спеціаліст роз’яснює: наша імунна система після зими особливо гостро потребує цей вітамін. Лікар радить приймати вітамін Д усім, хто мало часу проводить на вулиці – у середньому 2000 МЕ щоденно протягом 4 тижнів. Потім здати аналізи і, за необхідності, продовжити прийом ще на кілька тижнів.

Порада 3. Повноцінний сон

Постільний режим завжди був запорукою швидкого відновлення хворого в умовах стаціонару чи вдома. Під час сну укріплюється імунітет, тож зараз особливо важливо спати за режимом і не менше 7-8 годин.

Порада 4. Прогулянки

За словами лікаря, фізична активність на свіжому повітрі покращує вентиляцію та кровообіг легень. Що зменшує ризик розвитку пневмонії – головної причини смерті при зараженні коронавірусом.

Порада 5. Акцент на овочах-фруктах

Зараз важливо зменшити частоту прийому м’яса та збільшити кількість сирих овочів, фруктів у раціоні. Це потужні природні антиоксиданти, а також продукти із вираженої протизапальною дією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби захиститися від коронавірусу, потрібно носити не маску, а перчатки

Читайте також